DragonForce

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Travis Shinn

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

DragonForce i Nekrogoblikon zagrają w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy pojawią się formacje?

2024-04-10 13:43

Najszybszy zespół na świecie powraca do Polski! DragonForce wystąpią w sierpniu w Małopolsce w towarzystwie Nekrogoblikon, którzy tym samym zagrają swój pierwszy koncert w naszym kraju!

DragonForce to pionierzy w dziedzinie ekstremalnego power metalu. Uznawani za najszybszy zespół na świecie Brytyjczycy zasłynęli za sprawą platynowego dzieła “Through the Fire and Flames”, znanego również jako największe wyzwanie dla graczy Guitar Hero III - Legends of Rock. Wydłużone, pędzące solówki duetu Herman Li - Sam Totman oraz melodie napędzane zamiłowaniem do świata gier wideo to cechy charakterystyczne dla DragonForce, które sprawiają, że ich koncerty to niezapomniane doświadczenie. 15 marca, po 5 latach oczekiwania od ostatniej płyty, ukazał się ich najnowszy krążek “Warp Speed Warriors” i to z nią DF powrócą do Polski w ramach swojej kolosalnej, promującej go trasy!

Gościem specjalnym koncertu będzie amerykańska grupa Nekrogoblikon. Na szersze wody metalowego świata wypłynęli w 2012 roku za sprawą viralowego klipu do utworu “No One Survives”. Później już tę sensację ciężko było zatrzymać - dzięki wspólnym koncertom z Limp Bizkit, Lorna Shore, GWAR, Alestorm oraz udziałowi w Download Fest, Heavy Montreal, Rock am Ring, Bloodstock, Summer Breeze czy Brutal Assault konsekwentnie zarażali swoją twórczością i humorem nowych fanów. Dwa lata temu ukazał się ich ostatni jak dotąd album “The Fundamental Slimes and Humours”, który jest najlepszym dowodem, że tę napędzaną goblińską energią maszynę po prostu trzeba zobaczyć na żywo!

Pozytywne umysły to największe inspiracje! Smash Into Pieces dla Eski Rock

DragonForce + Nekrogoblikon w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 12.08.2024
  • Kraków, Studio

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 12 kwietnia o godzinie 10:00.