John Lydon przegrał batalię sądową z kolegami z Sex Pistols

i

Autor: screen: https://youtu.be/yqrAPOZxgzU

Serial o Sex Pistols nadchodzi wielkimi krokami! Kiedy premiera?

2022-03-31 13:08

Gdy fani usłyszeli o serialu na temat Sex Pistols, nie kryli swojego pozytywnego zaskoczenia. Niestety John Lydon nie był zachwycony pomysłem, a można powiedzieć, że był on wręcz mocno zażenowany. Teraz poznaliśmy datę ogólnej premiery. Kiedy się odbędzie?

Gdy zapowiadano serial o Sex Pistols, wiele osób był szczęśliwych, że takowa produkcja w ogóle będzie realizowana. Niestety, John Lydon uważa, że sam pomysł i przygotowanie do produkcji jest żenujące. Jak stwierdził artysta w jednym z wywiadów:

Uważam to za kompletnie pozbawione jakiegokolwiek szacunku gówno, z jakim musiałem się zmierzyć. Zatrudnili aktora, który miał zagrać mnie, ale kogo ten aktor gra? Na pewno nie mnie. Mogę z tym iść tylko do sądu. Jeśli myślicie, że możecie mnie sobie tak podeptać to się grubo mylicie. Nie obejdzie się bez wielkiej zadymy. Jestem Johnny i jeśli wejdziecie mi w paradę pożałujecie tego.

W końcu wiadomo, kiedy będzie można zobaczyć produkcję.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Serial o Sex Pistols nadchodzi wielkimi krokami! Kiedy premiera?

'Pistol' to sześcioodcinkowy serial stworzony przez Craiga Pearce’a oraz Franka Cottrella-Boyce’a na podstawie książki 'Lonely Boy: Tales From A Sex Pistol'. Produkcja będzie miała swoją premierę na platformach Hulu i Disney+ już 31 maja. Warto poczekać do 14 czerwca, wtedy platforma będzie dostępna także w Polsce, a cena miesięcznej subskrypcji to 28,99 zł.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć