Scorpions powrócą do Polski w przyszłym roku! Data, miejsce i bilety na wydarzenie

i

Autor: AKPA Niemiecka grupa znów zagra w Polsce

Scorpions powrócą do Polski w 2023 roku! Data, miejsce i bilety na wydarzenie

2022-08-04 13:32

Dopiero co zagrali w Polsce, a już w przyszłym roku powrócą z kolejnym występem! Jeszcze przed spotkaniem z polską publicznością, zespół Scorpions ogłosił, że w 2023 roku znów zagra w naszym kraju. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie? Ile kosztują bilety i kiedy trafią do sprzedaży? Sprawdźcie wszystkie informacje na temat imprezy.

Pod koniec lutego ukazał się dziewiętnasty album studyjny zespołu Scorpions. Krążek zatytułowany Rock Believer to powrót grupy do korzeni, do prawdziwego ostrego grania, nie pozbawionego jednak nutki delikatności, a to za sprawą ballady When You Know (Where You Come From). Scorpionsi promują płytę na trasie koncertowej, w ramach której zawitali też do naszego kraju. Okazuje się, że to nie koniec - zespół przygotował dla fanów i ogłosił, że za rok znów powróci do Polski!

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Scorpions w Polsce w 2023 roku - data, miejsce i bilety na wydarzenie

Zespół powróci do Polski już w przyszłym roku. Tym razem muzycy zagrają 10 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia o godzinie 10:00 za pośrednictwem strony biletserwis.pl (konieczne jest uprzednia rejestracja w systemie). Sprzedaż ogólna ruszy w poniedziałek 8 sierpnia, również o godzinie 10:00, także na stronie Bilet Serwis.

Zespół Scorpions zmienił słowa w piosence “Wind of Change”

Podczas krakowskiego występu, grupa nie pozostawiła bez komentarza sytuacji, która ma miejsce w Ukrainie. Na koncercie odbyła się akcja, polegająca na rozwinięciu dwóch flag - polskiej i ukraińskiej - działo się to w trakcie wykonywania hymnu Wind of Change, w którym to zespół zdecydował się zmienić słowa - teraz zamiast wersu “Follow the Moskva, Down to Gorky Park” słyszymy “Now listen to my heart, It says Ukrainia”. Decyzja ta wynika z faktu, że, jak mówią sami muzycy, to nie jest czas na romantyzowanie Rosji i nie wyobrażają sobie śpiewania Wind of Change tak jak dawniej.

Sonda
Wybierasz się na przyszłoroczny koncert Scorpions?