Scorpions na DRUGIM koncercie w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: MPI04 / MediaPunch/Associated Press/East News Szczegóły drugiego koncertu Scorpions w Polsce

Scorpions na DRUGIM koncercie w Polsce w 2023 roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-11-23 12:49

Już we wtorek 22 listopada agencja Prestige MJM zdradziła, że ma dla fanów dobrego, klasycznego, rockowego brzmienia prawdziwą niespodziankę. Wiadomo było, że chodzi o zespół, który po czterech latach powróci do gdańskiej Ergo Areny. Internauci niemal od razu postawili na zespół Scorpions - przypuszczenia te okazały się być prawdą!

Zespół Scorpions to prawdziwa legenda rockowego grania. Grupa powstała w 1965 roku w Niemczech, a swój pierwszy album studyjny wydała siedem lat później. Formacja dość szybko zyskała rozgłos, większy zaś nadszedł w 1976 roku, gdy na rynku ukazała się płyta Virgin Killer, która wzbudziła ogromne kontrowersje ze względu na okładkę. Przełom nadszedł trzy lata później, wraz z premierą krążka Lovedrive, który do dziś uznawany jest za szczyt osiągnięć Scorpionsów. Kolejne lata to kolejne płyty i sukcesy. W 1991 roku zespół wydał swój wielki hit, prawdziwy hymn przemian ustrojowych w Europie, czyli Wind of Change. W lutym 2022 roku grupa wydała swój dziewiętnasty album studyjny, zatytułowany Rock Believer, który spotkał się z uznaniem krytyków, przede wszystkim ze względu na powrót do muzycznych korzeni członków formacji.

Scorpions na DRUGIM koncercie w Polsce w 2023 roku! Data, miejsce

Już w tym roku zespół wyruszył w trasę promującą album, w ramach której zawitał także do Polski. Jeszcze przed tym koncertem grupa oficjalnie poinformowała, że powróci do naszego kraju w przyszłym roku na występ, który odbędzie się 10 czerwca 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie. To jednak nie wszystko! We wtorek 22 listopada agencja Prestige MJM zdradziła, że ma dla fanów dobrego, klasycznego, rockowego brzmienia prawdziwą niespodziankę. Wiadomo było, że chodzi o zespół, który po czterech latach powróci do gdańskiej Ergo Areny. Internauci niemal od razu postawili na zespół Scorpions - przypuszczenia te okazały się być prawdą! Formacja zagra w Polsce DRUGI koncert, który odbędzie się 22 czerwca 2023 roku właśnie w gdańskiej Ergo Arenie!

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Scorpions na drugim koncercie w Polsce - BILETY

Jak prezentuje się harmonogram sprzedaży biletów? 24 listopada, o godzinie 10:00 ruszy przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników platformy Bilet Serwis. Regularna sprzedaż wejściówek wystartuje dzień później, czyli 25 listopada o tej samej porze. Bilety będzie można kupić pod linkiem.