Metallica - koncert Helping Hands będzie transmitowany na żywo! Kiedy i jak oglądać w Polsce?

i

Autor: mpi04/Associated Press/East News Wyjątkowy koncert Metalliki będzie transmitowany online

Metallica - koncert "Helping Hands" będzie transmitowany na żywo! Kiedy i jak oglądać w Polsce?

2022-12-12 10:31

Metallica od lat znana jest ze swojej działalności charytatywnej - muzycy, którzy sami zmagali się z różnymi demonami, dbają o to, by wykorzystywać swoją pozycję do szczytnych celów i działań. W 2017 roku zespół założył fundację "All Within My Hands" i to właśnie z jej działalnością związany jest koncert, który odbędzie się już w grudniu!

Metallica znana jest nie tylko ze swojej muzyki, ale także działalności charytatywnej. W 2017 roku muzycy założyli fundację "All Within My Hands", która zajmuje się współpracą z licznymi partnerami na całym świecie, w celu eliminacji braków żywieniowych. Instytucja działa przede wszystkim na obszarach dotkniętych klęskami żywiołowymi. Organizacja dba także o wsparcie systemu edukacji na całym świecie. Jednym z elementów działalności fundacji jest organizowanie koncertów Metalliki i innych zespołów, podczas których zbierane są środki na cele wskazane przez fundację. Ostatnie tego typu wydarzenie miało miejsce w 2020 roku, podczas którego zebrane fundusze przeznaczono na walkę ze skutkami pandemii COVID-19.

Metallica - koncert "Helping Hands" będzie transmitowany na żywo!

We wtorek 22 listopada zespół oficjalnie ogłosił, że swoim ostatnim koncertem w tym roku świętować będzie dotychczasowe osiągnięcia fundacji, w związku z czym ponownie przyjmie on postać występu połączonego z aukcją, a wszystko to będzie transmitowane na żywo! Prowadzącym całe wydarzenie został Jimmy Kimmel, a jedną z gwiazd koncertu jest formacja Greta Van Fleet.

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Kiedy i jak oglądać koncert Metalliki w Polsce?

Mamy świetną wiadomość dla polskich fanów Metalliki! Koncert będzie transmitowany na żywo na całym świecie za pośrednictwem kanału MTV w serwisie YouTube! Drobną niedogodnością może być godzina - występ będzie można obejrzeć o godzinie 2:30 czasu polskiego, w nocy z 16 na 17 grudnia. Warto jednak pamiętać, że mowa o nocy z piątku na sobotę, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zobaczyć koncert Metalliki w transmisji na żywo!

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?