Scarlet Pleasure na koncercie w Polsce! Data, miasto, bilety

i

Autor: Materiały prasowe Scarlet Pleasure zagrają w Warszawie!

Scarlet Pleasure na koncercie w Polsce! Data, miasto, bilety

2022-09-08 12:54

Pochodzący z Kopenhagi, twórcy hitu “What a Life” do nagrodzonego przez Grammy filmu “Na Rauszu” reżyserii Thomasa Vinterberga wystąpią na swoim pierwszym koncercie w Polsce! Grupa Scarlet Pleasure zaprezentuje się 18 września 2022 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka!

Scarlet Pleasure to gwarancja ładnie skomponowanych, chwytliwych melodii stworzonych do zakochiwania się i tańca. Emil Goll (vox), Alexander Malone (bas) i Joachim Dencker (perkusja) od debiutu w 2014 roku wypracowali dla siebie wyjątkową pozycję na skandynawskiej scenie muzycznej. Zespół wydał nieprzerwany ciąg przebojowych singli, zdobył ponad 650 milionów streamów na platformach, wpłynął na kilka trendów modowych wśród młodzieży w swoim rodzinnym kraju i stał się przebojem na europejskich festiwalach takich jak Eurosonic, Pinkpop czy by:Larm - nie wspominając o występie na legendarnej Orange Stage na Roskilde Festival. Scarlet Pleasure jesienią wyruszy w europejską trasę ze swoim charyzmatycznym i energicznym koncertem - odwiedzając Warszawę, Berlin, Kolonię, Paryż oraz Londyn.

Scarlet Pleasure na koncercie w Polsce! Data, miasto, bilety

Uwielbiana przez fanów formacja zawita do naszego kraju już 18 września! Panowie ze Scarlet Pleasure zagrają w warszawskiej Hydrozagadce! Bilety w cenie od 99 zł wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie