MOVITS! zagra w Warszawie w ramach“Halleluja” Tour! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe MOVITS! na koncercie w Polsce - data, miejsce, bilety

MOVITS! zagra w Warszawie w ramach“Halleluja” Tour! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-09-07 10:52

Szwedzki zespół łączy umiejętnie hip-hop, jazz i swing od 2007 roku. MOVITS!, bo właśnie o nich mowa, zawitają do warszawskiego klubu Hydrozagadka w ramach trasy “Halleluja” Tour! Panowie promować będą wydany w ubiegłym roku album pod tym samym tytułem - gdzie i kiedy wystąpi formacja? Gdzie można kupić bilety? Sprawdź szczegóły!

Szwedzki zespół łączy umiejętnie hip-hop, jazz i swing od 2007 roku. MOVITS!, bo właśnie o nich mowa, zawitają do warszawskiego klubu Hydrozagadka dokładnie 8 września 2022 w ramach trasy “Halleluja” Tour! Muzyka Szwedów porywa do tańca już od pierwszych dźwięków. Eklektyczne trio, składające się z rapera Johana Rensfeldta, producenta Andersa Rensfeldta i saksofonisty Joakima Nilssona, ma na koncie 6 albumów studyjnych, w tym wydany w ubiegłym roku album Hallaluja, który promowany był singlami single Blixtar, Juice czy Plåster. Album został wydany, tradycyjnie, przez ich własną wytwórnię Antarktis Records, a koncert w Warszawie będzie nie lada gratką dla polskich fanów!

MOVITS! zagra w Warszawie w ramach“Halleluja” Tour! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespół zagra w Warszawie, a dokładnie w klubie Hydrozagadka już w czwartek 8 września. Bramy otwarte będą od godziny 19:00, występ zaś rozpocznie się godzinę później.  W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na koncert - wejściówki w cenie od 80 zł można kupić pod linkiem!

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim