Runforrest prezentują EP-kę run!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy minialbum Runforresta jest już dostępny!

Runforrest prezentują EP-kę "run!" Minialbum jest już dostępny na platformach streamingowych!

2022-09-01 9:10

Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra czy Lor. 1 września swoją premierę miała najnowsza EP-ka muzyka! Minialbum "run!" jest już dostępny na platformach streamingowych.

Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra czy Lor. J Od 2018 roku nieprzerwanie tworzy, a jego styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy muzyki singer-songwriter, alternatywnego rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wśród najważniejszych występów na koncie artysty można wymienić chociażby: Męskie Granie w Krakowie, OFF Festival Katowice, koncert w Tauron Arena Kraków. Tym razem połączył on siły z Jakubem Kopiczakiem, efektem czego jest EP-ka run! 

"run!" - nowa EP-ka Runforresta jest już dostępna!

W czwartek 1 września swoją premierę miała najnowsza EP-ka Runforresta! Projekt został zatytułowany run! i złożyły się na niego cztery anglojęzyczne utwory. Minialbum promowany był dwoma singlami - Come Talk To Me i wciągającym Park. Krążek to połączenie chłodnego brzmienia, niemal sterylnych dźwięków z hipnotyzującym wokalem, gładkim basem, ciętym werblem i delikatnymi dźwiękami piano. Zaskoczeniem jest zwłaszcza eksperymentalny, zamykający EP-kę numer Fight Forever. Minialbum jest już dostępny do odsłuchu na platformach streamingowych!

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!