Runforrest utworem “Park” zapowiada najnowszą EP-kę

i

Autor: Materiały prasowe Nadchodzi nowy projekt od Runforresta

Runforrest utworem “Park” zapowiada najnowszą EP-kę

2022-08-11 14:36

Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra czy Lor. Już jesienią odbędzie się premiera najnowszej EP-ki muzyka. Projekt zapowiada singiel “Park”.

Runforrest to projekt muzyczny pochodzącego z Krakowa songwritera Grzegorza Wardęgi, znanego ze współpracy z wieloma artystami i artystkami, m.in.: Bass Astral x Igo, Misia Furtak, ARS LATRANS Orchestra czy Lor. J. Od 2018 roku nieprzerwanie tworzy, a jego styl wciąż ewoluuje, łącząc w sobie wpływy muzyki singer-songwriter, alternatywnego rocka, współczesnego popu i elektroniki. Wśród najważniejszych występów na koncie artysty można wymienić chociażby: Męskie Granie w Krakowie, OFF Festival Katowice, koncert w Tauron Arena Kraków.

Tomek Lipiński w Esce ROCK: rozmowa o wolności, inspiracji, rzeczywistości i fascynacji młodym pokoleniem

Runforrest utworem “Park” zapowiada najnowszą EP-kę    

Park to utwór zapowiadający nadchodzącą EP run!, której premiera odbędzie się jesienią 2022. Opowiada o momencie rozstania, o towarzyszących temu trudnościach, smutku, zranieniu, a co najważniejsze świadomości utraty ukochanej osoby. Tytułowy Park to miejsce ostatniego spotkania kochanków, gdzie ich drogi już na zawsze się rozejdą. Mimo złamanego serca podmiot stara się zrozumieć drugą osobę i wybaczyć jej tę bolesną dla niego decyzję. Te silnie skrajne uczucia możemy poczuć w samej melodii. Z jednej strony słyszymy bardzo chłodne, zdarte brzmienia, jak niemal sterylnie czyste dźwięki gitary, które współgrają z ciętym werblem, zaś z drugiej mamy błogi, ciepły bas i delikatne, akustyczne pianino na samym końcu utworu.