Rozebrany Jack Black śpiewa przebój Taylor Swift! Nietypowy występ w ważnym celu staje się hitem sieci

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News/Screen z YouTube - Entertainment Tonight Nagranie z Jackiem Blackiem śpiewającym Taylor Swift bez ubrań podbija Internet!

Rozebrany Jack Black śpiewa przebój Taylor Swift! Nietypowy występ w ważnym celu staje się hitem sieci

2023-10-30 10:59

Jack Black nie ma sobie równych! Aktor, muzyk i komik jest jedną z najbardziej lubianych i bezkompromisowych postaci ze świata show biznesu i właśnie udowodnił to po raz kolejny! Hitem sieci jest obecnie nagranie, na którym Black śpiewa przebój Taylor Swift, równocześnie się rozbierając, a wszystko to w ważnym celu!

Jack Black zasłynął w świecie muzyki i kina jako osoba z ogromnym dystansem do siebie. Jednym z przykładów tego jest wydany kilka miesięcy temu teledysk do coveru legendarnej kompozycji Chrisa Isaaka. W wideo do nowej wersji słynnego Wicked Game, Black i jego kolega z Tenacious D, Kyle Gass, świetnie się bawią, biegając po plaży w obcisłej bieliźnie i kąpiąc się - wideo biło rekordy popularności, a fani szczególnie dziękowali muzykom za pokazanie, czym jest prawdziwa męska ciałopozytywność! Teraz Jack rozebrał się po raz kolejny - i to publicznie, a wszystko w ważnym celu!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Jack Black rozbiera się, śpiewając Tayloe Swift!

W środę 25 października Jack Black był jednym z występujących w ramach wydarzenia The Give Back-ular Spectacular! Show, które odbyło się w Orpheum Theatre w Los Angeles. Jego pokaz był z pewnością tym najgłośniejszym! W jego ramach Black postawił na stand-up, podczas którego postanowił zaśpiewać przebój Taylor Swift, Anti-Hero. To jednak nic, gdyż w trakcie swojego występu, aktor i muzyk rozebrał się, a na końcu został w samych skarpetkach i bokserkach. Jego pokaz nie jest jednak w żaden sposób przypadkowy! Wydarzenie zostało zorganizowane w celu zbierania środków na pomoc tym najbardziej potrzebującym aktorom, zebranym w stowarzyszeniu SAG-AFTRA, którzy wciąż strajkują, a przez to pozbawieni są stałego dochodu. Całe te show Blacka miało więc na celu okazanie solidarności z wciąż strajkującymi i wyraziste pokazanie ich trudnej sytuacji.