Mama Toma Morello skończyła 100 lat, a Jack Black śpiewa jej Ozzy'ego Osbourne'a! Poruszająca interpretacja

i

Autor: Screen z YouTube/ YOYOKAよよか Wyjątkowe urodziny mamy Toma Morello

Mama Toma Morello skończyła 100 lat, a Jack Black śpiewa jej Ozzy'ego Osbourne'a! "Poruszająca interpretacja"

2023-10-05 13:27

Nie każdemu dane jest dożyć magicznej bariery stu lat - wyjątkowe urodziny świętowała za to całkiem niedawno mama Toma Morello z Rage Against the Machine. Syn przygotował dla niej naprawdę godną zapamiętania uroczystość, na której wystąpił... Jack Black, śpiewający... Ozzy'ego Osbourne'a. Nagranie z tego pokazu jest dostępne w sieci!

Tom Morello postanowił podzielić się z fanami fragmentem niezwykle ważnego wydarzenia ze swojego życia. Szczególne, gdyż setne urodziny świętowała całkiem niedawno jego mama, Mary Morello! Syn stanął na wysokości zadania i zorganizował dla swojej rodzicielki przyjęcie, na którym wystąpił... Jack Black z udziałem dziecięcego zespołu!

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Ozzy Osbourne dla stulatki!

Ten zupełnie wyjątkowy projekt, rodem ze Szkoły Rocka, wykonał dla jubilatki cover utworu Ozzy'ego Osbourne'a, a konkretnie Mr. Crowley z kultowej płyty Blizzard of Ozz. Morello udostępnił nagranie z występu w swoich social mediach, określając go mianem "zupełnie poruszającego", nie krył przy tym zachwytu tą interpretacją, która przypadła do gustu także Mary! Duże znaczenie miał w tym przypadku fakt, iż jednym z występujących u boku Blacka był Roman Morello, czyli syn Toma, który zagrał na gitarze! Skład tej szczególnej formacji uzupełnili Yoyoko Soma (perkusja), Roya Feiz (bas) i Hugo Weiss (keyboard). Sprawdź nagranie z tego szczególnego występu poniżej!