RÖYKSOPP łączy siły z Astrid S w utworze 'Breathe' - kolejnej odsłonie 'Profound Mysteries'

i

Autor: Materiały prasowe

RÖYKSOPP łączy siły z Astrid S w utworze 'Breathe' - kolejnej odsłonie 'Profound Mysteries'

2022-03-23 12:31

Röyksopp połączyli siły z norweską wokalistką Astrid S, aby wspólnie stworzyć kolejną część projektu Profound Mysteries. Warto sprawdzić ten wyjątkowy projekt.

Wraz z lodowatym wokalem Astrid S, idealnie uzupełniającym się z musującym elektronicznym beatem Breathe, tajemniczy świat "Profound Mysteries" powiększa się o nowy artefakt i wizualizer od artysty Jonathana Zawady, tym razem w postaci żywego niebieskiego projektu przemysłowego z czarnymi piórami.

Co tam w środku gra - Metallica

Wizualne doznania dopełnia film twoarzyszący Breathe: I Hate My Shelf, wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego i cenionego na całym świecie szwedzkiego filmowca Andreasa Nilssona (Kanye West, 2 Chainz, MGMT). Nilsson, znany ze swojego specyficznego poczucia humoru, jest wieloletnim współpracownikiem Röyksopp. Wcześniej pracował nad krótkimi filmami do ich albumów Junior, Senior i teledysku do This Must Be It. I Hate My Shelf to wciągający film, rozgrywający się na hotelowym korytarzu, z udziałem kobiety, mężczyzny i… kręcącej się półki.

Na koncie Röyksopp na Instagramie pojawił się dziś także immersyjny filtr - Breathe AR Filter - oparty na logo Profound Mysteries z charakterystycznym symbolem trefoil. Filtr został opracowany przez Somewhere Systems, agencję odpowiedzialną za stronę "Press R".

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu