Rob Halford wskazał ulubione filmy i seriale. Co ogląda lider Judas Priest

i

Autor: screen: https://youtu.be/GuDg3u-ZPEM

Rob Halford wskazał ulubione filmy i seriale. Co ogląda lider Judas Priest

2021-07-07 12:32

Rob Halford jest dla wielu osób idolem i wyznacznikiem w różnych kwestiach, oczywiście tych muzycznych. Lider Judas Priest wypowiedział się niedawno na temat filmów i seriali, które szczególnie przyciągają jego uwagę.

Rob Halford to postać niezwykle ważna dla historii rocka i metalu, a jego zdanie często interesuje fanów jego muzyki, nawet jeśli nie jest związane z tematami muzycznymi. W niedawno udzielonym wywiadzie dla Teraz ROCKa, lider Judas Priest wypowiedział się na temat ulubionego serialu i filmów, które szczególnie przyciągają jego uwagę.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Rob Halford wskazał swój ulubiony serial oraz filmy, które go poruszają

W wywiadzie przeprowadzonym przez Marcina Bąkiewicza, lider Judas Priest wskazał swój ulubiony serial, mówiąc, że jest nim 'The Crown':

Myślę, że to miks faktów i fikcji, po prostu rozrywka. Ale podoba mi się ta część, która jest obiciem rzeczywistości, bo pozwala zrozumieć, ze nieważne kim jesteś, nie ma znaczenia, czy mieszkasz w pałacu Buckingham – i tak nie unikniesz, powiedzmy, problemów wychowawczych z dziećmi (śmiech). (...) W tej chwili oglądam „Dziedzictwo Jowisza”, które trochę zżyna z „The Boys”. Uwielbiam filmowy eskapizm, Avengers, Iron Mana, Czarną Panterę, cały ten zwariowany świat wykreowany w Ameryce. Dla mnie to metal, szczególnie Iron Man (śmiech).

Judas Priest planują nowy album i kolejne koncerty. Przypomnijmy, że grupa miała zaplanowaną wspólną trasę z Ozzym Osbournem, jednak przez pandemię nie doszła ona do skutku.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny