Rob Halford jest kocim tatą! Muzyk przekazał datki na pomoc zwierzakom

i

Autor: Screen z Instagrama - robhalfordlegacy Rob Halford jest kociarzem i pomaga zwierzakom!

Rob Halford jest kocim tatą! Muzyk wsparł organizację, zajmującą się pomocą mruczkom

2023-10-02 12:47

Nie jest żadną tajemnicą, że Rob Halford jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Ikona metalu dała się poznać szczególnie jako osoba, której wyjątkowo bliskie są koty! Muzyk nie poprzestaje jednak na słowach i małych gestach, a skupia się na czynach! Rob zdecydował się wesprzeć pewną wyjątkową organizację, zajmującą się ratowaniem kociaków!

Rob Halford to prawdziwa ikona metalu, która swoim charakterystycznym głosem, stylem i zachowaniem na scenie sama zbudowała sobie pomnik legendy tego gatunku. Co wierniejsi fani Roba wiedzą przy tym, że jako osoba prywatna ma on do siebie ogromny dystans, do tego aktywnie walczy o prawa mniejszości seksualnych (sam jest osobą homoseksualną, o czym mówi dziś z dumą) i jest wielkim miłośnikiem zwierząt, a przede wszystkim kotów. Wystarczy pobieżnie przejrzeć profile Halforda w socialach, żeby znaleźć tam całą masę zdjęć kotów i grafik z mruczkami. Takie drobne gesty sympatii do kociaków to jednak nie wszystko!

ZOBACZ TAKŻE: Rob Halford z Judas Priest znowu to zrobił!

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Rob Halford pomaga kociakom!

Kitten Rescue to organizacja non-profit zajmująca się ratowaniem i adopcją bezdomnych kotów i kociąt z terenów Los Angeles. Funkcjonuje ona już od 1997 roku i aktywnie współpracują z nią największe nazwiska ze świata rocka i metalu, z Robem na czele. Na samym początku października miała miejsce specjalna gala organizacji, znana jako Kitten Rescue’s Fur Ball, której celem było zebranie środków na pomoc mruczkom. Rob był oczywiście jedną z tych osób, które obowiązkowo przekazały coś na licytację - w jego przypadku mowa o dwóch koszulkach z kotami z bogatej kolekcji muzyka, zdjęciach kotów, kostkach do gry oraz o egzemplarzu płyty Celestial. 

Rob nie był jedynym, który zdecydował się wesprzeć organizację. Gadżety na jej rzecz przekazali też Slash, Tommy Lee czy Gavin Rossdale. Zdjęcia genialnych t-shirtów. które Rob przekazał na aukcję dostępne są TU i TU!