Renata Przemyk i Mężczyźni - koncert w Stodole! Data i bilety na wydarzenie

i

Autor: Materiały prasowe Renata Przemyk zagra w Stodole

Renata Przemyk i Mężczyźni - koncert w Stodole! Data i bilety na wydarzenie

2022-05-11 10:31

Renata Przemyk wraca do warszawskiego klubu Stodoła! Tym razem, artystka zaprezentuje projekt ‘Renata Przemyk i Mężczyźni’, który przedstawia znane numery w nowych aranżacjach i w wyjątkowych duetach. Bilety już dostępne w sprzedaży!

Renata Przemyk wraca do warszawskiego klubu Stodoła, by wykonać utwory z wyjątkowego albumu Renata Przemyk i Mężczyźni. Jubileuszowy album, to największe przeboje w nowych aranżacjach oraz w niesamowitych duetach! Artystce towarzyszą na albumie m in.: Adam Nowak, Artur Andrus, Buslav, Czesław Mozil, Damian Ukeje, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, Vienio i Wojciech Waglewski.

Renata Przemyk - jubileusz trzydziestolecia

Warto zaznaczyć, że świętowanie jubileuszu 30-lecia zaczęło się od Jarocina 2019, gdzie w 1989 roku Renata z zespołem Ya Hozna występując na zaproszenie Armii zdobyła serca słuchaczy i dostała w ten sposób „przepustkę” na alternatywną scenę. Po 30-tu latach klamrę stanowił występ na Pol'and'Rock Festival 2019, który tworzony jest przez Jurka Owsiaka, współtwórcy legendarnego Jarocina. To wszystko złożyło się na wyjątkowy album, na którym pojawili się ważny dla Renaty Przemyk wokaliści.

To oczywiście zaowocowało koncertami, gdzie pojawiają się nietuzinkowe duety. Jedno z takich wyjątkowych wydarzeń, odbędzie się 23 czerwca w warszawskim klubie Stodoła.

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert

Renata Przemyk i Mężczyźni w Klubie Stodoła – najważniejsze informacje

Data: 23 czerwca

Miejsce: Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety (miejsca siedzące):

  • III KAT - 70,00 PLN
  • II KAT - 90,00 PLN
  • I KAT - 110,00 PLN

dostępne w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl