REBELLION TOUR 2024  - poznaliśmy skład [LINE-UP]

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER REBELLION TOUR 2024 - poznaliśmy skład [LINE-UP]

REBELLION TOUR 2024 - poznaliśmy skład [LINE-UP]

2023-10-03 13:55

Ależ ekipa została zmontowana na przyszłoroczny Rebellion Tour! Załoga Madball powróci w marcu do Europy, a na pokład zabierają ze sobą przebojowo-brutalną mieszankę w postaci Scowl, Sunami, The Chisel oraz Mindwar! Przystanek w Polsce? Marzec , Warszawa. Obecność obowiązkowa!

MADBALL (USA) - hardcore

Opis wydaje się tu zbędny. NYHC w najlepszym możliwym wydaniu, niezawodna energia na scenie. Czy Madball szykują następne wydanego w 2018 “For the Cause”? Możliwe, że dowiemy się na marcowym koncercie!

SCOWL (USA) - hardcore, rock 

Załoga z kalifornijskiego Santa Cruz nigdy nie funkcjonowała na zasadach klasycznie pojętego zespołu hardcore’owego - w zeszłym roku zagrali halową trasę z Limp Bizkit, ich szaty graficzne i merch zwykle zdobione są w kwiaty, a najszerzej komentowanym kawałkiem z debiutu był ten z saksofonowym solo (Seeds to Sow). Na ich ostatnim materiale, EP “Psychic Dance Routine”, hardcore miesza się z alternatywą i przede wszystkim chwytliwymi refrenami, a płynność z jaką Scowl lawiruje pomiędzy gatunkami powoduje, że zespół odnalazłby się występując zarówno na parkingu losowego fast fooda, jak i na festiwalu pokroju Coachelli.

SUNAMI (USA) - hardcore, beatdown 

Ekipa z kalifornijskiego San Jose nie zwalnia tempa i po swoim kapitalnym występie w lipcu u boku No Pressure ponownie wgniecie nas w ziemię brutalną mieszanką hardcore’a i beatdown’u. Czy czekamy? Jeszcze jak! 

THE CHISEL (Anglia) - punk

Brzmienie zakorzenione w punku, lecz urozmaicone inspiracjami Oi!, anarcho, UK-82 czy hardcorem powodują, że trudno jest się w The Chisel nie zakochać. Kufle w dłoń i na parkiet, pod samą scenę! 

MINDWAR (Belgia) - hardcore, thrash

Belgowie w maju podzielili się swoim debiutanckim albumem “Still at War”. Dotrzyjcie do klubu odpowiednio wcześniej, bo ich mieszanka hardcore’a z thrashowymi riffami na rozgrzewkę pasuje jak ulał. 

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

REBELLION TOUR 2024 - szczegóły

MADBALL

Supports: SCOWL, SUNAMI, THE CHISEL, MINDWAR

  • 8.03.2024
  • Warszawa, Proxima
  • BILETY