Blind Channel na trzech koncertach w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra fińska kapela?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Natalie Pastakeda Blind Channel zagrają w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Blind Channel na trzech koncertach w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra fińska kapela?

2024-04-17 8:59

Finowie z Blind Channel nie zwalniają tempa i przedstawili swój nowy album - “Exit Emotions”! W ramach jego promocji zespół wyruszył na obejmującą 30 europejskich miast trasę i w jej ramach powróci do Polski. Formacja wystąpi w kwietniu we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku w towarzystwie Ghøstkid oraz Rock Band From Hell!

Blind Channel obchodzą w tym roku dekadę działalności, a najlepszym sposobem na świętowanie tego faktu jest wydanie nowego albumu. “Exit Emotions”, czyli już piąty w dorobku krążek grupy, ukazał się w 2023 roku pod banderą wytwórni Century Media, a udostępniony pod koniec sierpnia singiel “DEADZONE” tylko umacnia w przekonaniu, że wraz z nowym wydawnictwem Finowie wywindują swoją pozycję na nu metalowej scenie. Sekstet nie jest już ciekawostką ze sceny konkursu Eurowizji - to świadomy swojej wartości zespół, który z każdym krokiem ma ochotę na więcej.

Na podbój Europy Blind Channel wyruszą ze swoimi znajomymi z wytwórni - założonym przez Sebastian “Sushi” Bieslera (ex-Electric Callboy), metalcore’owym projektem GHØSTKID oraz fińskim pop-punkowym/rockowym Rock Band From Hell, którzy 1 września zadebiutowali materiałem “Music For Late Night Activities”.

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

Blind Channel w Polsce w 2024 roku [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 18.04.24 / Zaklęte Rewiry, Wrocław
  • 19.04.24 / Proxima, Warszawa
  • 20.04.24 / Parlament, Gdańsk

Bilety dostępne w sprzedaży na www.winiarybookings.pl.

Sprawdź nasz wybór najlepszych nu metalowych krążków: