Rammstein w Warszawie - po koncercie zespołu odbędzie się After Party! Miejsce i godzina imprezy

i

Autor: Materiały prasowe After Party po warszawskim koncercie Rammstein

Rammstein w Warszawie - po koncercie zespołu odbędzie się After Party! Miejsce i godzina imprezy

2022-07-14 16:52

Już w sobotę 16 lipca na Stadionie Narodowym zagra Rammstein! Uwielbiana przez fanów niemiecka formacja promować będzie swój wydany pod koniec kwietnia najnowszy album studyjny, czyli krążek “Zeit”. Nie możesz być na tym wydarzeniu? A może będziesz chciał lub chciała przedłużyć sobie imprezę? Będzie na to szansa! Po występie grupy odbędzie się After Party - sprawdź szczegóły!

Wyczekiwany już od dwóch lat koncert legendarnej niemieckiej formacji odbędzie się już 16 lipca! Rammstein zagrają w Warszawie na Stadionie Narodowym w ramach promocji wydanego 29 kwietnia krążka Zeit. Album, promowany m.in. singlami tytułowym i Dicke Titten, zyskał bardzo przychylne opinie krytyków, a przez fanów wskazywany jest jako jeden z najciekawszych, które wyszły spod rąk Tilla i spółki. Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 17:00, o 19:30 zagra support, a główny bohater imprezy pojawi się na scenie o godzinie 20:30. Na setlistę składają się nie tylko numery z najnowszego wydawnictwa grupy, ale też jej największe hity. Zespół nie zawodzi fanów i przygotował niesamowite pirotechniczne show pełne pokazów, świateł oraz niespodzianek.

Co tam w środku gra? - Rammstein

After Party po koncercie Rammstein

Nie możesz być na koncercie? A może będziesz chciał lub chciała przedłużyć sobie imprezę? Nic straconego! Oficjalny Polski Fanklub Rammstein - Feuerräder zaprasza na tradycyjne After Party po występie formacji na Stadionie Narodowym. Impreza odbędzie się w klubie VooDoo, wystartuje już o godzinie 20:00 i zagrają na niej DJ'e znani z imprez Der Bunker i Panzernacht! Więcej szczegółów na temat atrakcji, przygotowanych na ten wieczór przeczytasz na stronie oficjalnego wydarzenia na Facebooku. Impreza jest biletowana - dla pierwszych 50 osób wejściówki w okazjonalnej cenie - 10 zł, pozostałe bilety online można zakupić za 15 zł pod tym linkiem. Wejściówki będzie można też zakupić w klubie w cenie 20 zł.