Rammstein w Warszawie 2022 - godzina. O której rozpoczęcie koncertu?

i

Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/EAST NEWS Rammstein, koncert w Warszawie, godzina

Rammstein w Warszawie 2022 - godzina. O której rozpoczęcie koncertu?

2022-07-16 13:30

Już w sobotę 16 lipca w ramach trasy “Europe Stadion Tour” w Warszawie zagra legendarny zespół Rammstein! Panowie promują na koncertach wydany pod koniec kwietnia, świetnie przyjęty album “Zeit”. Co warto wiedzieć o tym wydarzeniu? O której zagra support, a o której na scenie pojawi się niemiecka grupa? U nas znajdziesz też informację, jak najlepiej dojechać tego dnia na Narodowy! Wszystkie szczegóły sprawdzisz poniżej!

15 maja koncertem w czeskiej Pradze zespół Rammstein rozpoczął europejską część swojej trasy koncertowej. Panowie występowali już w 2019 roku, tuż po wydaniu swojego siódmego albumu studyjnego - odwiedzili wtedy Stadion Śląski w Chorzowie - i mieli powrócić na scenę, w tym do Polski, także za rok, jednak wszystkie plany przekreśliła pandemia COVID-19. Początkowo zaplanowany na 17 lipca 2020 roku koncert został przełożony na następny rok, jednak i ten występ nie doszedł do skutku. Po trzech latach formacja zagra wyczekiwany koncert na warszawskim Stadionie Narodowym, a stanie się to już w sobotę 16 lipca!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein w Warszawie! O której rozpocznie się koncert?

Panowie zawitają do naszego kraju, tym razem, by promować wydany po koniec kwietnia, świetnie przyjęty przez fanów i krytyków album Zeit. Tuż przed zespołem, w ramach supportu zagra Duo Abélard, którego twórczość może być już znana fanom Rammstein - Panie wystąpiły z formacją też w 2019 roku w Chorzowie!

Jak wygląda rozpiska godzinowa? O której rozpocznie się koncert Rammstein? Według oficjalnego timingu, udostępnionego przez organizatorów, plan wydarzenia prezentuje się następująco (uwaga! podane godziny są orientacyjne):

17:00 otwarcie drzwi19:30 Duo Abélard 20:30 Rammstein

Utrudnienia w ruchu w związku z koncertem Rammstein

Wiadomo już także, jakich utrudnień w ruchu można się spodziewać. Już od godziny 17:00 w dniu 16 lipca będzie obowiązywać ograniczony wjazd na teren Saskiej Kępy (wyjątki - identyfikatory SK, pojazdy ZTM, taksówki oraz pojazdy jednośladowe). Na teren Stadionu Narodowego najwygodniej będzie więc dojechać komunikacją miejską. Warto zwrócić uwagę, że wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i Bora-Komorowskiego.