Rammstein w Polsce 2023 - BILETY. Jaka cena i gdzie kupić?

i

Autor: Robb Cohen/Invision/AP/East News Rammstein zagrają w Polsce w 2023 roku - BILETY

Rammstein w Polsce 2023 - BILETY. Jaka cena i gdzie kupić?

2022-09-06 13:15

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci! Panowie tradycyjnie nie ominą także naszego kraju i zagrają 30 lipca na chorzowskim Stadionie Śląskim. Na dniach rusza sprzedaż biletów - co warto wiedzieć na ten temat? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci! O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach - konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show" (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie "stadiony drżą" (Nordkurier), z "dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu" (Sueddeutsche Zeitung).

Rammstein w Polsce 2023 - BILETY. Jaka cena i gdzie kupić?

Oczywiście Panowie nie ominą na trasie Polski! Grupa zagra dokładnie 30 lipca 2023 roku w Chorzowie na Stadionie Śląskim, a za chwilę wystartuje sprzedaż biletów! Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mieli możliwość zakupu biletów od wtorku 6 września od godz. 10:00 do środy 7 września do godz. 10:00. Każdy klient LIFAD może kupić maksymalnie dwa (2) bilety na koncert w przedsprzedaży. Ponieważ istnieje tylko ograniczona alokacja dla LIFAD w każdym mieście, nie możemy zagwarantować, że każdy członek otrzyma bilety w przedsprzedaży. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w czwartek 08 września od godz. 10.00. Sprzedaż odbywać się będzie na stronie organizatora, pod linkiem.

Cena biletów w przedsprzedaży prezentowała się następująco:

Kategoria pierwsza (Trybuny) - 495 PLNKategoria druga (Trybuny) - 395 PLNKategoria trzecia (Trybuny) - 275 PLNKategoria czwarta (Feuerzone) - 495 PLNKategoria piąta (Płyta Stojąca) - 330 PLN

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Rammstein ogłaszają DRUGI koncert w Polsce! [DATA, BILETY]

W piątek 9 września ogłoszono, że zespół zagra drugi koncert dzień później, czyli 31 lipca, także na chorzowskim Stadionie Śląskim. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.