Pol'and'Rock 2023 - znana jest data i miejsce kolejnej edycji wydarzenia! Jurek Owsiak komentuje tegorocznych festiwal

i

Autor: Piotr Zagiell/East News Pol'and'Rock Festival 2023 - data, miejsce

Pol'and'Rock 2023 - data i miejsce kolejnej edycji wydarzenia! Jurek Owsiak komentuje tegoroczny festiwal

2023-03-13 14:30

Pol'and'Rock odbędzie się drugi raz z rzędu na lotnisku Czaplinek-Broczyno w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku. Takie informacje przekazał Jurek Owsiak tuż po zakończeniu poprzedniej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Więcej informacji dotyczących 29. edycji imprezy przeczytacie w poniższym artykule.

W dniach 4-6 sierpnia odbyła się dwudziesta ósma już edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Po dwóch nietypowych latach Pol’and’Rock powrócił w swojej klasycznej odsłonie - festiwalowicze tłumnie przybyli na teren Lotniska Czaplinek-Broczyno, by móc na własnej skórze przeżyć występy takich gwiazd jak Wolf Alice, Skindred, Ørganek, Kwiat Jabłoni, Jinjer, Nova Twins, House of Death, Strachy na Lachy, Sztywny Pal Azji, Voo Voo czy Me and That Man. Tegoroczna edycja imprezy nie obyła się bez drobnych komplikacji - na miesiąc przed festiwalem, swój udział w nim odwołała amerykańska kapela Limp Bizkit, a na kilka godzin przed występem organizatorzy ogłosili, że nie zagra australijska grupa King Gizzard & The Lizard Wizard. Oba zespoły zastąpiła formacja Skindred, która zamknęła festiwal i podczas występu której miało miejsce tradycyjne rozwinięcie ogromnej polskiej flagi.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty rockowe 2023 - to oni zagrają w  Polsce

Pol'and'Rock 2023 - data i miejsce

Już kilka godzin po zakończeniu imprezy, organizatorzy oficjalnie poinformowali, kiedy i gdzie odbędzie się przyszłoroczna edycja. Za rok uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata spotkają się w dniach 3-5 sierpnia, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-BroczynoWiadomo już, że na wydarzeniu wystąpią Biohazard, Napalm Death, Carpenter Brut, Spin Doctors i Apollo 440. 

Jurek Owsiak komentuje ubiegłoroczną edycję festiwalu

Już po zakończeniu wydarzenia, kilka słów na jego temat napisał w social mediach Jurek Owsiak. Główny sprawca całego zamieszania opisał, jak ważne są dla niego te dni, zwrócił się też do festiwalowiczów, by Ci zrobili wszystko, by atmosfera wydarzenia pozostała z nimi na dużo dłużej, podziękował także za uczestnictwo.

Zróbmy wszystko, aby te kilka dni Festiwalu było jak super lekarstwo przepisane przez rockowego doktora. Trzymajmy się tego! Może to my musimy wysyłać dobre sygnały? Może to my, wszyscy uczestnicy tego Festiwalu, musimy być tymi, którzy od jutra będą receptą na dobry nastrój i nawet jeżeli zwrotna będzie zdziwieniem „co on się tak do mnie uśmiecha?” to róbmy to! Ci, którzy mają w sobie siłę do walki o lepszą Polskę, taką z poszanowaniem prawa, godności, sprawiedliwości, wzajemnego szacunku i uczciwości niech o to walczą. My, publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata bądźmy tymi, którzy w swoim codziennym dreptaniu miejmy w sercu i w głowie ogrom pięknej muzyki i każdej pięknej chwili przeżytej na Festiwalu. I z tego czerpmy jak ze spiżarni z najlepszymi, najbardziej smacznymi konfiturami. Tym się raczmy i niech to będzie także lekarstwem na każdy szary dzień, na każde zmartwienie i na każde osamotnienie.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?