Jurek Owsiak o hejcie Pol'and'Rock Festival 2022

i

Autor: WBF Jurek Owsiak o hejcie Pol'and'Rock Festival 2022

Jurek Owsiak o hejcie Pol'and'Rock Festival 2022: "Narzekanie stało się sportem narodowym"

2022-07-15 16:03

Do Najpiękniejszego Festiwalu Świata został niecały miesiąc. Przygotowania trwają już od dłuższego czasu. Znamy także miejsce, gdzie odbędzie się 28. Pol'and'Rock Festival. Jednak pojawiły się głosy niezadowolenia dotyczące tego, jak ma wyglądać tegoroczna edycja festiwalu. Jurek Owsiak postanowił wyjść hejterom na przeciw.

28. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia, w nowej lokalizacji - na lotnisku Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. To własnie miejsce nie spodobało się niektórym fanom Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Według nich, na otwartej przestrzeni byłego lotniska, są zdecydowanie bardziej narażeni na warunki atmosferyczne. Uważają też, że poprzednia lokalizacja -w pobliżu lasu sprawdzała się lepiej.

Jurek Owsiak zaznaczył, że jak co roku, wraz z partnerami, sponsorami oraz współpracującymi z festiwalem firmami, robi wszystko, by spełnić oczekiwania uczestników imprezy.

- Narzekanie, co stało się już narodowym sportem, jeszcze w sytuacji, kiedy organizujemy konsekwentnie, po raz 28, w tych naprawdę trudnych warunkach, kolejną edycję Festiwalu jest po prostu nie na miejscu. Poczekajmy, aż Festiwal się odbędzie i wtedy będziemy mogli mówić, czy spełnił, czy nie spełnił Waszych oczekiwań - podkreślił.

W reakcji na krytykę, Jurek Owsiak zauważył, że udział w Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie jest obowiązkowy.

- Prośba ode mnie, osobiście, w tym samym czasie kiedy jest nasz Festiwal, są także organizowane inne festiwale i koncerty. Zobaczcie kalendarze festiwalowe, jest w czym wybierać – jest tego moc, wybierajcie, sprawdzajcie, gdzie jest cień, gdzie są ławeczki, gdzie można z pełną kulturką popijając napój słuchać artystów, a może nawet ze swojego samochodu? Ale nie bijcie piany niepotrzebnie!!! - zaznaczył Jurek Owsiak.

Pol'and'Rock Festival 2022 - niezbędnik festiwalowicza. Co warto zabrać na teren Lotniska Czaplinek-Broczyno?

Sonda
Co sądzisz o nowej lokalizacji Pol'and'Rock Festival 2022?

Pol'and'Rock Festival 2022 - czy można kupić bilety?

Żeby wziąć udział w Pol'and'Rock Festival nie trzeba mieć żadnego biletu! Wydarzenie jest otwarte i niebiletowane, a wszystkie atrakcje i koncerty są bezpłatne. Darmowe i ogólnodostępne jest też pole namiotowe.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na wydarzeniu mamy dobrą wiadomość. Koncerty wraz z Akademią Sztuk Pięknych będzie można oglądać za pośrednictwem social mediów organizatorów!

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem

28. Pol'and'Rock Festival - kto zagra?

Na tegorocznym Festiwalu, na dwóch scenach, zagra łącznie 42 wykonawców z Polski i zagranicy. W składzie znaleźli się tacy wykonawcy, jak: Limp Bizkit, Fun Lovin’ Criminals, Tagada Jones, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard czy Ferocious Dog. Jak co roku, nie zabraknie również ulubieńców publiczności, czyli zdobywców Złotego Bączka. Tym razem będzie to grupa Dirty Shirt z Rumunii.

Pol'and'Rock 2022 - line-up. Rozpiska godzinowa koncertów