Megadeth, Paramore

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News, Ricardo Rubio/Associated Press/East News

Wiadomości

Perkusista Megadeth gra utwór Paramore. Dirk Verbeuren słyszał go tylko raz!

Jak Dirk Verbeuren poradził sobie z utworem Paramore, który słyszał tylko raz w życiu? Perkusista Megadeth zmierzył się z wyzwaniem youtubowego kanału "Drumeo".

Perkusista Megadeth gra utwór Paramore. Jak mu poszło?

Dirk Verbeuren, perkusista formacji Megadeth, został ostatnio zaproszony przez przedstawicieli youtubowego kanału "Drumeo". Muzyk w przeszłości zmierzył się z wykonaniem utworu "Mr Brightside" od The Killers. Teraz natomiast zagrał "Misery Business" z repertuaru formacji Paramore

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock

W udostępnionym filmiku, Verbeuren przyznaje, że nigdy wcześniej nie słyszał tego utworu Paramore. Robi więc odpowiednie notatki, aby móc się odpowiednio przygotować do wykonania zadania. No i szybko mierzy się z wyzwaniem. Jak mu poszło? Zobaczcie sami: 

Megadeth przygotowuje się do nagrywania nowego albumu

Dobre informacje dla wszystkich fanów formacji Megadeth. Wygląda na to, że zespół powoli rozpoczyna prace nad kolejnym studyjnym albumem. O tym wszystkim opowiedział ostatnio Dave Mustaine, lider grupy. 

W niedawnej rozmowie dla "Rocking.gr" muzyk wspomniał, że z okresu nagrywania ostatniego albumu, "The Sick… The Dying… and The Dead!" z 2022 roku, zostało parę utworów. 

Mieliśmy utwory, które nie zostały ukończone. Musieliśmy się jednak przygotować do wydania albumu i wrócić do koncertowania. [...] Właśnie rozmawiałem z chłopakami o przygotowaniach do zgłaszania pomysłów dotyczących tego, co będziemy robić dalej – odpowiedział Mustaine.

Oto najlepsze albumy w dorobku Megadeth: