Pearl Jam zaangażowali się w pomoc Ukrainie. Ważny gest ze strony artystów

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/Cac-uSouS9c/

Pearl Jam zaangażowali się w pomoc Ukrainie. Ważny gest ze strony artystów

2022-02-28 10:44

Sytuacja na Ukrainie jest bardzo zła i każdy, jak tylko może, stara się pomóc i wspierać Ukraińców. Swoją cegiełkę postanowili dorzucić zespół Pearl Jam, który okazał swoje wsparcie ważnym wpisem.

Każdy widzi co dzieje się w Ukrainie i jaka jest obecna sytuacja. W takich chwilach, nawet najmniejsze wsparcie jest bardzo ważne, o czym z pewnością wie grupa Pearl Jam, która postanowiła udostępnić wpis, pokazujący solidarność z Ukraińcami. Kilka zdań od zespołu, wywołało prawdziwą lawinę wśród innych artystów.

Zbiórka rzeczy dla uchodźców z Ukrainy

Pearl Jam zaangażowali się w pomoc Ukrainie. Ważny gest ze strony artystów

Zespół opublikował na swoich social mediach panoramiczne zdjęcie pomnika Matka Ojczyzna, górującego ponad Kijowem, który stanowi część Muzeum historii Ukrainy w II wojnie światowej. Pod zdjęciem grupa napisała:

Większość ludzi na tej planecie jest bardziej pochłonięta pogonią za miłością, zdrowiem, rodziną, jedzeniem i schronieniem niż jakąkolwiek wojną. Wojna boli. Jesteśmy tak niezwykłym gatunkiem. Potrafimy tworzyć piękno. Jesteśmy zdolni do niesamowitego postępu. Musimy być w stanie rozwiązywać konflikty bez rozlewu krwi. Dołącz do nas we wspieraniu najbardziej bezbronnych ofiar tego horroru: dzieci.

Wpis poruszył również innych artystów, w tym Ringo Starra, który napisał:

Dlaczego zawsze spoczywamy w pokoju? Dlaczego nie żyjemy w pokoju?

To bardzo ważne gesty, zwłaszcza u artystów, którzy mają ogromne zasięgi. Pearl Jam umieścił także specjalny link do wsparcia Ukrainy, co z pewnością zwiększa świadomość o konflikcie i pomaga w zaangażowaniu większej ilości osób w niesienie pomocy.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]