Anja Orthodox postanowiła pomóc uchodźcom. Wokalistka pojechała na granice, by pomagać Ukraińcom

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=9y9rp2P9tXQ

Anja Orthodox postanowiła pomóc uchodźcom. Wokalistka pojechała na granice, by pomagać Ukraińcom

2022-02-28 9:06

Sytuacja na Ukrainie jest bardzo zła i praktycznie każda pomoc jest przydatna. Liderka zespołu Closterkeller, Anja Orthodox postanowiła pojechać na granicę i pomóc osobom, które uciekają przed piekłem wojny z Rosją.

Wojna na Ukrainie, zmusza do ucieczki z kraju wiele osób, które próbują uciec jak najdalej od piekła w ich kraju. Wiele osób dociera do naszej granicy i nie bardzo wie co dalej, dlatego potrzebna im pomoc w transporcie. Liderka zespołu Closterkeller postanowiła pomóc najbardziej potrzebującym i ruszyła na granice!

Na granicy w Medyce jest dużo więcej samochodów i funkcjonariuszy niż uchodźców, bo ukraińscy pogranicznicy mają spore problemy z odprawą uciekających

Anja Orthodox pojechała na granicę, by pomóc poszkodowanym Ukraińcom

26 lutego, na prywatnym profilu wokalistki, pojawił się publiczny post w którym czytamy:

Hej Warszawo, do zobaczenia, niedługo wrócę! Jadę tam gdzie są ludzie którym jest bardzo potrzebna pomoc. Chcę byś była ze mnie tak dumna jak stolica naszych sąsiadów jest dumna ze swoich obywateli. SLAVA UKRAINIE!Jadę sama i mam cztery miejsca w aucie, znajdę tam jakieś osoby które są kompletnie bez pomocy. Kto ma jakieś miejsce u siebie na trasie Warszawa - Hrebenne {przez Lublin jadę} to niech pisze. Ja zamierzam obrócić wiele razy tak w ogóle.

Później pojawił się komentarz od wokalistki, w którym napisała:

Żyję znaczy się. Wiozę do Wawy troje studentów. Mówili mi, że w życiu tak się nie bali jak wiejąc przed wojną.Jesteśmy przed Lublinem. Sorry, że nie piszę, nie odpisuję i nie odbieram Messengerów. Ale ja naprawdę nie po to jestem aby siedzieć na Fejsie. Poza tym mam ręce zajęte kierownicą.

Jak widać, Anja Orthodox nadal potrafi zaskoczyć i to jak najbardziej pozytywnie.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć