Papa Roach sprzedaje… artykuły do gotowania! “Cut My Life Into Pizza”

i

Autor: MICHAL ADAMOWSKI/REPORTER Nietypowy biznes Papa Roach

Papa Roach sprzedaje… artykuły do gotowania! “Cut My Life Into Pizza”

2023-11-13 12:50

Muzyka muzyką, ale dobrze jest znaleźć sobie także inne, może nieco bardziej stałe pod względem potencjalnych dochodów, zajęcie. Taką właśnie myśl wzięli sobie chyba do serca Panowie z zespołu Papa Roach. Formacja właśnie wypuściła własną linię... artykułów i sprzętów do gotowania! W ich promocji czerpie garściami z własnej twórczości!

Zespół Papa Roach jest zdecydowanie jednym z tych, które jak najbardziej się da korzystają z faktu powracającej popularności i mody na słuchanie brzmienia nu metalowego. Lider grupy, Jacoby Shaddix już w wielu wywiadach nie krył ekscytacji takim stanem rzeczy, a o tym, że muzyka kapeli nadal jest chętnie słuchana najlepiej świadczy fakt, że ta całkiem niedawno dołączyła do prestiżowego grona. Jej totalny przebój, Last Resort, przekroczył barierę MILIARDA streamów na platformie Spotify. Legenda tego kultowego kawałka jest nadal żywa i w dość nietypowy sposób postanowiła z niej skorzystać sama formacja...

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Fartuchy i kubki od Papa Roach!

Panowie postanowili jednak wyjść poza muzykę i znaleźć nieco inny sposób na to, by na ich konta wpłynęło trochę kaski. Jakiś czas temu formacja poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów, że stworzyła własną linię... artykułów do gotowania! W skład BROKEN HomeGoods Collection, która reklamowana jest jako idealna na święta, wchodzą fartuchy, kawa "Ego Trip, kubki podróżne Grind These Beans Into Pieces" oraz... nóż do krojenia pizzy, sygnowany hasłem... "Cut My Life Into Pizza"! Poniżej możesz sprawdzić, jak prezentuje się zawartość tej szczególnej kolekcji, a zakupić te gadżety można na oficjalnej stronie internetowej zespołu.