Pantera ZAGRA w Polsce w 2023 roku na Metal Hammer Festival! [DATA, MIEJSCE. BILETY]

i

Autor: Jason L Nelson/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS Pantera na koncercie w Polsce w 2023 roku!

Pantera ZAGRA w Polsce w 2023 roku na Metal Hammer Festival! [DATA, MIEJSCE. BILETY]

2022-11-22 10:17

Fani mieli nadzieję na taki obrót sytuacji niemal od chwili, gdy Pantera ogłosiła swój pierwszy koncert w Europie - teraz wszystko stało się jasne! We wtorek 22 listopada organizatorzy Metal Hammer Festival ogłosili szczegóły nowej edycji wydarzenia i zdradzili pierwszego headlinera - została nim właśnie Pantera!

O tym, że zapowiada się wielki powrót zespołu Pantera, jednej z najważniejszych metalowych grup w historii, po raz pierwszy zaczęto mówić w lipcu tego roku. Przyczynkiem stał się artykuł, opublikowany w magazynie "Billboard", w którym poinformowano, powołując się na przedstawiciela agencji koncertowej, że formacja powróci w nowym składzie, by zagrać jeszcze w 2022 roku i w kolejnym sezonie koncerty na całym świecie, w tym na największych festiwalach. Natychmiast zaczęto plotkować, że nieżyjących braci Abbott zastąpią gitarzysta Zakk Wylde i perkusista Charlie Benante. Dość szybko wieści te potwierdził Wylde, jednak zespół jako całość oficjalnie ogłosił swój powrót pod koniec sierpnia. Już na początku listopada grupa poinformowała, że po 22 latach nieobecności powróci na koncert do Europy, by zagrać jako jedna z gwiazd festiwalu Rock Am Ring, który odbędzie się w Niemczech w dniach 2-4 czerwca 2023 roku. Natychmiast polscy fani Pantery zaczęli mieć nadzieję, że ta zawita także do naszego kraju na jeden z festiwali - przewidywania potwierdziły się!

Pantera ZAGRA w Polsce w 2023 roku na Metal Hammer Festival! [DATA, MIEJSCE]

We wtorek, dokładnie o godzinie 10:00, organizatorzy Metal Hammer Festival przedstawili szczegóły najnowszej edycji wydarzenia i poinformowali, że headlinerem została właśnie Pantera! Grupa zagra w ramach festiwalu, który odbędzie się 5 czerwca 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie! 

Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Pantera na Metal Hammer Festival 2023 - BILETY

Bilety na festiwal trafią do sprzedaży we wtorek 29 listopada. Tego dnia będzie je można zakupić za pośrednictwem stron http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE) oraz www.eventim.pl. Wejściówki będzie można także kupić na stronie ebilet.pl, jednak dopiero od 6 grudnia. Poniżej cennik biletów:

  • Płyta – 350/ 380 zł
  • Siedzące kat. 1 - 420 / 450 zł
  • Siedzące kat. 2 - 380 / 410 zł
  • Siedzące kat. 3 - 320 / 350 zł

Oprócz Pantery na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy.