Palaye Royale prezentują kolejny przedsmak nachodzącej płyty!

i

Autor: Materiały prasowe Jak brzmi „Lifeless Stars”?

Palaye Royale zagrają w Poznaniu w ramach Lata w Plenerze! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-08-08 8:54

Już pod koniec października ukaże się najnowszy album studyjny Palaye Royale, nim jednak przyjdzie nam posłuchać tego wydawnictwa, będzie okazał, żeby zobaczyć zespół na żywo! Grupa już za kilka dni zagra w Poznaniu w ramach Lata w Plenerze! Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się koncert? Czy w sprzedaży nadal są dostępne bilety? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Palaye Royale to założony w Las Vegas w 2008 roku zespół rockowy, w skład której wchodzą bracia Remington Leith, Sebastian Danzig i Emerson Barrett. Do 2011 roku Panowie działali pod szyldem Kropp Circle, ich pierwszy album studyjny jako Palaye Royale, zatytułowany Boom Boom Room (Side A) ukazał się w 2016 roku i dotarł do 21. miejsca na amerykańskiej liście Billboard Heatseekers Albums. Już 28 października swoją premierę będzie miała czwarta płyta Panów - krążek Fever Dream promowany jest singlem pod tym samym tytułem, do którego ukazał się też wyjątkowy teledysk.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Palaye Royale zagrają w Poznaniu!

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was do Poznania na Lato w Plenerze 2022!  Świeżo po wyprzedanym koncercie w warszawskiej Progresji, Amerykanie z Palaye Royale przyjadą na pierwszy plenerowy koncert do Poznania, który odbędzie się 17 sierpnia na Skwer Play. Bilety w cenie od 125 zł są nadal dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?