Palaye Royale

i

Autor: Materiały prasowe

Palaye Royale wracają do Polski! Zespół zawita do Wrocławia!

2023-05-31 15:43

Palaye Royale powracają ze swoim napędzanym adrenaliną, rock’n’rollowym cyrkiem na jedyny występ do Polski, który już w czerwcu odbędzie się we Wrocławiu! W roli supportu wystąpi meksykańskie trio sióstr – The Warning.

Rosnąca z roku na roku popularność Palaye Royale nie jest dziełem przypadku. Kanadyjsko-amerykański zespół w przebojowy sposób miesza glam, rock’n’rolla, britpop oraz art-punk, a będący tego wynikiem styl określany jest najczęściej jako fashion rock. Nie ma znaczenia czy wychodzą na sceny największych festiwali na świecie (Reading, Leeds, Download, Pinkpop), czy stają przed publiką w wyprzedanych halach w Pradze, Amsterdamie czy Meksyku - ich największą ambicją jest pogłębianie już i tak wyjątkowej relacji z fankami i fanami. Po styczniowych występach wiemy, że kawałki z ostatniej płyty Palaye Royale, “Fever Dream”, na żywo zdają egzamin koncertowo, a my już teraz nie możemy się doczekać kolejnej wizyty zespołu w Polsce, który tym razem odwiedzi Wrocław.

PALAYE ROYALE chcą stworzyć swój obwoźny cyrk? Sebastian Danzig dla Eska Rock

Palaye Royale w Polsce! [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 7.06.2023
  • Wrocław, A2
  • BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 6 kwietnia o godzinie 10:00 na stronie www.winiarybookings.pl.