Palaye Royale prezentują kolejny przedsmak nachodzącej płyty!

i

Autor: Materiały prasowe Jak brzmi „Lifeless Stars”?

Palaye Royale prezentują kolejny przedsmak nachodzącej płyty!

2022-09-30 10:55

Art-rockowe trio Palaye Royale wydaje nowy utwór „Lifeless Stars”. Utwór jest najnowszą propozycją z nadchodzącego albumu „Fever Dream”, który ukaże się 28 października.

Palaye Royale to bracia Remington Leith (wokal), Sebastian Danzig (gitara) i Emerson Barrett (perkusja). Zespół niedawno rozpoczął 25-dniową trasę koncertową po Ameryce Północnej z gościem specjalnym Mod Sun. Następnie udadzą się do Europy. Tę część trasy otworzą dwa koncerty w Polsce — 21 stycznia wystąpią w Krakowie, a 22 stycznia w Warszawie.

Wokalista grupy Chemia o płycie „Something to belive in”

Zbliża się premiera najnowszego albumu Palaye Royale!

Palaye Royale to prawdziwi mistrzowie art-punka, glam-rocka i britpopu. Zespół zdobył legion oddanych fanów i zgromadził ponad pół miliarda streamów. Swoje nastoletnie lata spędzili w Las Vegas, a w 2011 roku przenieśli się do Los Angeles. Trio zaczęło pierwsze koncerty w piwnicy domu, w którym mieszkali. Niezależnie od tego, czy grają na dużych festiwalach, takich jak Reading i Leeds, Download i Pinkpop, czy też na wyprzedanych koncertów klubowych w Warszawie, Amsterdamie i Meksyku, najważniejszą ambicją zespołu jest pogłębienia relacji z fanami. Zespół czule nazywa ich Soldiers of the Royal Council.

Już 28 października ukaże się czwarty album studyjny formacji! Krążek został zatytułowany "Fever Dream" i właśnie poznaliśmy jego kolejny przedsmak, czyli magiczny utwór "Lifeless Stars"!