Ozzy Osbourne z... ciasta! Nietypowy deser powstał z wyjątkowej okazji i wygląda smakowicie!

i

Autor: Materiały prasowe Tort w kształcie Ozzy'ego Osbourne'a!

Ozzy Osbourne z... ciasta! Nietypowy deser powstał z wyjątkowej okazji i wygląda smakowicie!

2023-11-06 14:10

Ozzy Osbourne to dziś już prawdziwa ikona, która inspiruje wiele osób na całym świecie. Legenda heavy metalu posłużyła tym razem za dość nietypowe natchnienie. Jedna z brytyjskich cukierniczek zdecydowała się wystartować w konkursie z tortem w kształcie właśnie "Księcia Ciemności"! Nie da się ukryć, że jej praca jest imponująca i wygląda smakowicie!

Choć nie jest żadną tajemnicą, że Ozzy Osbourne od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi, to artysta nie ma zamiaru się poddawać. W jednym z odcinków podcastu swojej rodziny, "Książę Ciemności" przyznał, że przeszedł kolejny zabieg, który uwolnił go od codziennego bólu i umożliwia sukcesywną rehabilitację. Ozzy zdradził przy tym, że już planuje prace nad nowym albumem, które na dobre mają wystartować na początku przyszłego roku. Muzyk nie kryje się też z tym, że w 2024 roku zamierza także ponownie stanąć na scenie i występować na całym świecie. Czy to się uda, przekonamy się w najbliższej przyszłości, jedno jest jednak pewne - Ozzy już teraz jest prawdziwą, żyjącą ikoną muzyki!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Ozzy Osbourne jako... tort!

Genialnym dowodem jest na to jest to, co całkiem niedawno wydarzyło się w Wielkiej Brytanii. W dniach 3-5 listopada w w NEC w Birmingham w Anglii miał miejsce międzynarodowy konkurs w dekorowaniu ciast. To właśnie w Cake International udział wzięła cukierniczka Jane Lashbrook, na co dzień pracująca w londyńskim Fabulously Fondant. W ramach konkursu zdecydowała się ona zrobić tort w kształcie... Ozzy'ego Odbourne'a! Ciasto jest zupełnie imponujące, ma wymiary żywego człowieka i przedstawia artystę, siedzącego na tronie!

Wyjątkowy projekt nie uszedł uwadze samego zainteresowanego, który udostępnił jego zdjęcie w swoich social mediach! Co tu dużo mówić - tort wygląda smakowicie i chętnie byśmy spróbowali kawałka Ozzy'ego!