Ozzy i Sharon Osbourne jako... Kanye West i jego żona! Przebranie pary na Halloween podbija sieć

i

Autor: Robert Gauthier/Polaris Images/East News/ Nietypowe przebranie Sharon i Ozzy'ego Osbourne'ów na Halloween!

Ozzy i Sharon Osbourne jako... Kanye West i jego żona! Przebranie pary na Halloween podbija sieć

2023-11-02 9:46

Halloween już za nami, ale nie milkną echa tego charakterystycznego święta. Uwaga wszystkich skupia się przede wszystkim na przebraniach, jakie postanowiły w tym roku wdziać gwiazdy. Hitem Internetu jest pomysł najbardziej szalonego małżeństwa świata metalu - Sharon i Ozzy Osbourne zdecydowali się przebrać za Kanye Westa i jego żonę!

To na ostatni wtorek października przypadło w tym roku Halloween. Porzućmy na chwilę głosy krytyki i skupmy się na fakcie, iż dla wielu jest to po prostu dobra okazja do zabawy, spędzenia czasu ze znajomymi, oglądania przerażających filmów, słuchania klimatycznej muzyki, a wszystko to w odpowiednio dobranym przebraniu. Oczywiście uwaga wszystkich skupiła się na tegorocznych pomysłach gwiazd w tym zakresie - po raz kolejny zachwyciła modelka Heidi Klum, która przebrała się za pawia, a której towarzyszyli akrobaci w roli monumentalnego ogona i mąż, muzyk znany z zespołu Tokio Hotel, Tom Kaulitz, który na słynnej imprezie pojawił się jako... pawie jajo! Ta para nie jest jedyną, której pomysł na halloweenowe przebranie stało się hitem sieci.

Rockowe piosenki na Halloween

Ozzy i Sharon Osbourne jako Kanye West i Bianca Censori na Halloween

W Halloween w social mediach Ozzy'ego Osbourne i jego żony, Sharon, pojawiło się zdjęcie, prezentujące ich w wydaniu halloweenowym. Przebranie gwiazdorskiej pary może nieco zaskoczyć, a na pewno wzbudzić sporo śmiechu - w tym roku postanowiła ona przebrać się za inną głośną parę! Chodzi o rapera Kanye Westa i jego obecną żonę, Biancę Censori! Małżeństwo to zasłynęło ze swoich niekonwencjonalnych zachowań i strojów i to właśnie do jednego z nich nawiązują Sharon i Ozzy. "Książę Ciemności" ubrany jest od stóp do głów na czarno, ma także całkowicie zasłoniętą twarz, co nawiązuje do częstego stroju Ye. Sharon zaś przywdziała cielesny kostium i okryła się poduszką, co jest odwzorowaniem jednego z wydań Bianki z początków września tego roku. Poniżej Państwo Osbourne na tegoroczne Halloween i ich inspiracje!