Olsztyn Green Festival 2023 - LINE-UP. Szczegóły wyjątkowego wydarzenia

i

Autor: Materiały prasowe Olsztyn Green Festival 2023 - LINE-UP

Olsztyn Green Festival 2023 - LINE-UP. Szczegóły wyjątkowego wydarzenia

2023-08-12 14:12

Już w piątek 11 sierpnia startuje tegoroczny Olsztyn Green Festival! Wyjątkowe wydarzenie, łączące w sobie miłość do muzyki i zielonego stylu życia, jak co roku, powróci na plażę miejską CRS „Ukiel” w Olsztynie. Na scenie imprezy pojawią się przedstawiciele różnych gatunków muzycznych - od popu, przez R&B, alternatywę, po hip-hop i rock. Kto wystąpi na Olsztyn Green Festival? Poniżej znajdziesz nie tylko pełen line-up, ale też też rozpiskę godzinową!

Olsztyn Green Festival to bardzo wyjątkowe wydarzenie na polskiej mapie festiwalowej. Impreza ta stanowi punkt obowiązkowy dla każdego fana różnorodnej muzyki, ale też zielonego stylu życia, dobrego jedzenia, zabawy i przyjacielskiej atmosfery. Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 11-13 sierpnia, tradycyjnie w Olsztynie na miejskiej plaży Ukiel. Jak zawsze na scenie festiwalu staną największe polskie gwiazdy muzyki, reprezentujące różne gatunki muzyczne - od popu, przez R&B, alternatywę, po hip-hop i rock.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Olsztyn Green Festival 2023 - LINE-UP i BILETY

Tegoroczny line-up prezentuje się naprawdę imponująco! W tym roku w ramach Olsztyn Green Festival zagrają m.in. Dawid Podsiadło, Sorry Boys, Błażej Król, Brodka, Beata i Bajm, Nosowska, Paulina Przybysz, Krzysztof Zalewski, WaluśKraksaKryzys, Piotr Zioła czy Rubens. Przez trzy dni na dwóch scenach zagra ponad dwadzieścia największych rodzimych gwiazd.

Wydarzenie od samego początku cieszy się bardzo dużym powodzeniem, w związku z czym w sprzedaży dostępne są obecnie jedynie bilety jednodniowe, na sobotę i niedzielę w cenie 129,5 zł (bilet ulgowy) i 259 zł (bilet normalny). Wejściówki można zakupić pod linkiem.

Olsztyn Green Festival 2023 - rozkład godzinowy koncertów z podziałem na dni i sceny

Jak prezentują się zapowiedziane koncerty, pod względem rozkładu godzinowego i podziału na dni i sceny? Sprawdź timing występów w ramach Olsztyn Green Festival 2023, a także listę w ramach Festiwalowej strefy spotkań z Dobrą Energią poniżej!

Olsztyn Green Festival 2023

i

Autor: Materiały prasowe Rozkład koncertów w ramach Olsztyn Green Festival 2023
Olsztyn Green Festival

i

Autor: Materiały prasowe Festiwalowa strefa spotkań z Dobrą Energią