Nowy singiel i teledysk SMASH INTO PIECES! Nowa płyta już 27 sierpnia!

i

Autor: Materiały prasowe

Nowy singiel i teledysk SMASH INTO PIECES! Nowa płyta już 27 sierpnia!

2021-08-09 15:06

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 375 mln odtworzeń.

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii.

Po 2 latach ciężkiej pracy, 23 nagranych utworach, 2 albumach, 2 sezonach filmowych z ponad 20 odcinkami, Smash Into Pieces kończy erę ARCADII! 27 sierpnia ukaże się szósty album studyjny formacji, “A NEW HORIZON”, ale przed premierą płyty zespół wypuścił jeszcze jeden singiel… “GLOW IN THE DARK”.

Jak sama grupa zapowiada, to najbardziej bezpośredni, wybuchowy i surowy rockowy utwór ze wszystkich dotychczas zawartych na tym albumie: „Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ten numer z jego brutalną surowością, którą dodaje do tego albumu. Stworzenie tego utworu sprawiło nam niesamowitą frajdę”.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

„…Bitwa może się skończyła, ale wojna dopiero się zaczęła. Nie ma już odwrotu. Ghostis chce, aby wszyscy dołączyli do idealnego wirtualnego świata i nie przyjmuje odmowy. Ruch oporu, kierowany przez Apoca, chce pozostać w rzeczywistości. Arkadia podzielona jest na dwie strony, a wojna jest nieunikniona. Gdy zaczyna się bitwa, Ghostis zamyka Arcadię w całkowitej ciemności. W całkowitym mroku Ruch Oporu nie będzie miał szans z maszynami Ghostisa. Ale Ghostis zapomniał, że pozostała jeszcze jedna smuga światła: blask, którego źródłem jest sam Apoc!”

Zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.