Nowy projekt gitarzysty T. Love! Nadchodzi Brudno pop!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. K. Wyzynski Nowy zespół Jacka 'Perkoza' Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk

Nowy projekt gitarzysty T. Love! Nadchodzi Brudno pop!

2023-05-12 11:21

Muzyka Brudno to przebojowy rock z popowymi melodiami, pulsującymi liniami basu, surowymi w brzmieniu solówkami i czasami elementami elektronicznymi oraz wyrazistymi tekstami piosenek.

Brudno to projekt Jacka 'Perkoza' Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk

Dużo komponuję w domu i postanowiłem poszukać kogoś do zamknięcia pewnego etapu. W akcie desperacji ruszyłem w miasto. Na jednej z imprez poznałem Martynę. Po naszej rozmowie wpadłem na koncert jej zespołu żeby sprawdzić jak śpiewa - mówi Perkoz o genezie swojego nowego zespołu.

Muniek o nowej płycie T.Love : „No jara mnie to strasznie!”

Singiel i zapowiedź albumu Brudno

To chyba raj' to pierwszy singiel Brudno. Numer jest przebojowym rockowym utworem z bujającym tanecznym rytmem. Pierwsza płyta grupy ukaże się na jesieni tego roku i zawierać będzie kilkanaście utworów. Muzyka w większości została skomponowana i nagrana przez Jacka Perkowskiego, a teksty przez Martynę Włodarczyk. W nagrywaniu i pisaniu tekstów brali też udział goście, jak np. Marek Pospieszalski, Rafał Dutkiewicz, czy... Julian Tuwim.

Kiedy Jacek przesłał mi muzykę momentalnie poczułam klimat Bonnie i Clyde i nie miałam złudzeń – tekst musiał być o rabunku, ucieczce, ale także o młodości i jej nieustępliwym przemijaniu - pisze autorka słów piosenki i wokalistka zespołu Martyna Włodarczyk.