Scorpions opowiedzieli, jak udało im się przetrwać lata 90-te, gdy królował grunge

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=TllvFtkXMBE

Nowa miłosna piosenka Scoprions. Posłuchajcie nowego singla

2022-02-18 14:01

Grupa Scoprions przedstawia kolejny singiel z nadchodzącej płyty „Rock Believer”, której premiera wyznaczona została na 25 lutego 2022 roku. „Shining Of Your Soul” to utwór o jednej z największych tajemnic naszego emocjonalnego świata i jeden z niewielu miłosnych numerów na albumie.

„Shining Of Your Soul” opowiada o wielkim uczuciu, któremu poświęconych jest większość piosenek zarówno w rocku, popie, jak i muzyce elektronicznej. Francuzi mówią na to amour fou. Chodzi o to zapierające dech uczucie, o - jak to ujął Klaus Meine - ten moment, kiedy ktoś wchodzi do pomieszczenia i nagle wszystko inne blaknie. Kiedy atmosfera nagle się zmienia, a człowieka otula przyjemna poświata. Ten błysk duszy (shining of a soul).

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Nadchodząca płyta to próba odtworzenia DNA Scorpions, na które składają się przede wszystkim świetne riffy i mocne melodie. Fani wcześniej mieli okazje poznać single „Peacemaker”, „Seventh Sun” oraz tytułowy.

„Rock Believer” to nie tylko tytuł albumu i wcześniejszego singla kapeli, ale i hasło przewodnie trasy, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas. Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków. Na trasie grupę supportować będzie Wolfgang Van Halen, syn Eddiego Van Halena, ze swoim zespołem Mammoth WVH.

Scorpions to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dekad. Nie tylko zdefiniowali klasyczne rockowe brzmienie, ale i sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków, w tym legendarny „Wind of Change” - jeden z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, a przede wszystkim utwór, będący synonimem jednego z najważniejszych momentów w historii. Do sukcesów Scorpions należy dodać liczne nagrody, w tym gwiazdę na Rock Walk of Fame w Hollywood i takie klasyki jak „No One Like You”, „Rock You Like A Hurricane” czy „Still Loving You”.

Sonda
Jeździcie na festiwale?