Nocny Kochanek

i

Autor: Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Muzyczne nowości

Nocny Kochanek wypuścił nowy utwór. Wszystko przez wyzwanie na TikToku

W sieci jest już dostępny premierowy utwór od Nocnego Kochanka. – Jakiś czas temu pisaliśmy o wyzwaniu na TikToku, którego się podjęliśmy, a owocem którego jest numer "Bandycka Faja" – napisali, w mediach społecznościowych, muzycy grupy.

Nocny Kochanek wypuścił nowy utwór

Zespół Nocny Kochanek wypuścił właśnie w świat premierowy utwór zatytułowany "Bandycka Faja". Do tej pory był on dostępny tylko we fragmencie i to wyłącznie w mediach społecznościowych kapeli. Teraz fani mogą się nim cieszyć w całości.

Nocny Kochanek: wciąż więcej facetów chce, żebym się rozbierał. Ale to się zmienia / Mellina #26

Jakiś czas temu pisaliśmy o wyzwaniu na TikToku, którego się podjęliśmy, a owocem którego jest numer "Bandycka Faja". Dotychczas mogliście usłyszeć go wyłącznie na naszym TikToku i Instagramie. Do numeru właśnie dorzuciliśmy obrazek — wideo, będące podsumowaniem naszej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, która zakończyła się kilka dniu temu! – napisał zespół w mediach społecznościowych. 

Jak prezentuje się nowy utwór Nocnego Kochanka? Możecie to sprawdzić poniżej: 

W przyszłym roku, według zapowiedzi, zespół ma wypuścić nowy studyjny album. Grupa wyhamowuje więc działalność koncertową w bieżącym roku, żeby skupić się na pracy nad następcą "O jeden most za daleko" (2022). Dodajmy, że 2025 będzie rokiem jubileuszowym dla Nocnego Kochanka. Zespół będzie świętował 10-lecie istnienia. 

Oto najlepsze polskie utwory 2023 roku: