Krzysztof Sokołowski podzielił się nowym utworem. Wykonał słynny polski przebój [WIDEO]

i

Autor: Michal Wozniak/East News

Muzyczne nowości

Krzysztof Sokołowski podzielił się nowym utworem. Wykonał słynny polski przebój [WIDEO]

Krzysztof Sokołowski udostępnił w sieci cover "Alei gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej, który wykonywał w trakcie swoich solowych koncertów.

Krzysztof Sokołowski wykonał "Aleję gwiazd" w swoim stylu 

W styczniu tego roku na rynku ukazała się debiutancka solowa płyta Krzysztofa Sokołowskiego, wokalisty Nocnego Kochanka. Ostatnio dobiegła końca trasa koncertowa "Alter Ego" promująca krążek "Taki jak ja". Tymczasem artysta podzielił się z fanami nowym utworem. Chodzi o koncertowe wykonanie "Alei gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej. 

Kolumna Zygmunta - Krzysiek Sokołowski

To niewątpliwie jeden z największych przebojów w historii polskiej muzyki. Kompozycja została stworzona przez Romualda Lipkę oraz Marka Dutkiewicza. Pierwszy, nieżyjący założyciel Budki Suflera, napisał muzykę, drugi z kolei, który współpracował z wieloma polskimi wykonawcami, odpowiada za tekst całości. 

Teledysk do "Alei gwiazd" w wykonaniu Krzysztofa Sokołowskiego, który można znaleźć już w serwisie YouTube, zrealizował Maciek Karbowski. Ujęcia pochodzą natomiast z występu w warszawskim klubie Stodoła. Z całością możecie zapoznać się poniżej:

Sokołowski w trakcie solowych koncertów, oprócz kompozycji z debiutanckiego albumu, wykonywał także covery. Oprócz wspomnianej "Alei gwiazd", wziął na warsztat "Summer of 69" Bryana Adamsa czy "Fly Me to the Moon" Franka Sinatry. 

Oto rockowe i metalowe festiwale 2024 w Polsce, na które warto się wybrać: