Nita Strauss i Alissa White-Gluz razem! “The Wolf You Feed” to prawdziwy muzyczny ogień!

i

Autor: Screen z YouTube/Sumerian Records Rockowa, kobieca moc!

Nita Strauss i Alissa White-Gluz razem! “The Wolf You Feed” to prawdziwy muzyczny ogień!

2022-10-25 13:24

Współpraca, której nikt się nie spodziewał, a na którą każdy liczył! Nita Strauss przygotowuje się do wydania solowego krążka i właśnie zaprezentowała kolejny promujący wydawnictwo numer! Tym razem artystka postawiła na duet! W ramach numeru "The Wolf You Feed” gitarzystka połączyła siły z Alissą White-Gluz, czyli wokalistą Arch Enemy - jest ogień!

Choć nazwisko Nity Strauss nie jest obce fanom ciężkich brzmień, to o gitarzystce zrobiło się głośno w lipcu tego roku. To wtedy Nita poinformowała, że zdecydowała się opuścić zespół koncertowy Alice'a Coopera, by skupić się na innych projektach. Bardzo szybko pojawiły się plotki, że gitarzystka dostała propozycję, by wesprzeć na trasie wokalistkę pop Demi Lovato, która w sierpniu wydała inspirowany pop-punkiem krążek Holy FVCKktóre okazały się prawdą. Nita gra obecnie z Demi, gościnnie pojawia się na występach Coopera i przygotowuje się do wydania własnej płyty!

Nita Strauss przygotowuje się do wydania solowej płyty

Choć na chwilę obecną nie znamy dokładniejszych szczegółów płyty, jak tytuł, czy data premiery, to wiemy, że złoży się na nią dwanaście utworów - sześć solowych i sześć nagranych z udziałem wokalistów i wokalistek, których Nita podziwia. W zeszłym roku ukazał się numer Dead Inside, w którym zaśpiewał David Draiman z zespołu Disturbed, pod koniec sierpnia wydany został pierwszy, solowy singiel z krążka, a teraz poznaliśmy jego kolejny przedsmak!

Muzycy rockowi, którzy odeszli w 2022 roku

Nita Strauss i Alissa White-Gluz razem! “The Wolf You Feed” to prawdziwy muzyczny ogień!

Tym razem Nita postawiła na kolejną współpracę, do której zaprosiła Alissę White-Gluz, uwielbianą wokalistkę Arch Enemy. Panie wykonują wspólnie numer, zatytułowany The Wolf You Feed - potężny, hipnotyzujący głos Alissy, wściekłe solówki Nity, tekst inspirowany legendą Rdzennych Amerykanów i mamy przepis na sukces! Sprawdź!