Niesłuchowski zapowiada solowy album! Posłuchaj utworu “Bij”, który promuje wydawnictwo!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Rafał Masłow Wielki powrót Niesłuchowskiego!

Niesłuchowski zapowiada solowy album! Posłuchaj utworu “Bij”, który promuje wydawnictwo!

2022-12-08 12:55

Niesłuchowski to wokalista, tekściarz, kompozytor i gitarzysta. Z muzyką poznał się bliżej, mając 17 lat. To wtedy dołączył do pierwszego zespołu i od tamtej pory śpiewał w kilku kolejnych z mniejszymi i większymi sukcesami, przez kilka lat grał ze Skubasem, zaśpiewał u boku Natalii Przybysz podczas koncertu MTV Unplugged, miał przyjemność zagrać dziesiątki koncertów, m.in. na Woodstocku. Wystąpił w I edycji The Voice of Poland, gdzie zajął 3. miejsce, co umożliwiło mu napisanie i nagranie piosenki z Anią Dąbrowską.

Dziś ma 34 lata i postanowił napisać własne piosenki i wystąpić pod własnym nazwiskiem.  Pierwszy singiel z tej drogi nosi tytuł "Bij", a cały album planowany jest na jesień 2023. 

Jan Borysewicz w Esce ROCK - o koncercie MTV Unplugged i nie tylko!

Nie wiem jak określić rodzaj muzyki, którą gram, ale wiem o czym chcę powiedzieć, trzymając w rękach gitarę. Dlatego napisałem płytę poruszającą popularny problem z mało popularnej perspektywy, tj. temat toksycznej męskości oczami małego chłopca dopiero uczącego się czym męskość właściwie jest i czym być powinna. Nie jestem fanem pionowych i poziomych linii, lubię asymetrię, a w piosenkach cenię małe zaskoczenia. Nie mam nic przeciwko prostym utworom na 4 akordach pod warunkiem, że mają gdzieś wyłamane zęby.” - mówi Niesłuchowski. 

Utwór powstał w ramach programu stypendialnego Fundacji Fabryki Norblina. Music Masterclass to formuła stypendialna skierowana do wyrazistych, utalentowanych osobistości ze świata muzyki, które chcą rozwijać i szlifować swoją karierę pod okiem najlepszych. Music Masterclass opiera swój koncept na czerpaniu wiedzy oraz inspiracji z relacji „Mistrz i Podopieczny”. Role mistrzów zgodzili się objąć: Hania Rani, Natalia Przybysz, Adam Sztaba, Marek Napiórkowski, Piotr Metz, Kuba Badach i Andrzej Smolik.