Nickelback powracają z nowym albumem! Dostępny jest już drugi singiel, promujący wydawnictwo!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy numer od Nickelback

Nickelback powracają z nowym albumem! Dostępny jest już drugi singiel, promujący wydawnictwo!

2022-10-05 14:17

Nickelback dzieli się dziś z fanami drugim singlem z długo oczekiwanego nowego albumu "Get Rollin'", który zostanie wydany 18 listopada nakładem BMG. Jak brzmi kawałek zatytułowany "Those Days"?

"Those Days" to wspomnienie młodzieńczych przygód muzyków.. Najnowszy singiel Nickelback jest szczerą odą do dawnych dobrych czasów. W przeciwieństwie do ostrzejszego "San Quentin", który jest pierwszym utworem promującym nadchodzący album, "Those Days" pokazuje  bardziej melodyjne oblicze zespołu. Utwór można porównać klimatem do takich kawałków Nickelback jak "Rockstar", "Photograph" czy"How You Remind me". 

Nadchodzi nowy album Nickelback!

Dziesiąta płyta grupy „Get Rollin’” i „Get Rollin’ (Deluxe)” będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just One More”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”. Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu - w roku 2023. Wraz z wydaniem „Get Rollin’” Nickelback będzie kontynuował swoją drogę jednego z najważniejszych zespołów rockowych ostatnich dwóch dekad.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Nickelback - informacje o zespole

Dostarczając niezliczonej liczby przebojów, Nickelback wyrósł przez ponad 20 lat na jedenastego najlepiej sprzedającego się wykonawcę w dziejach, z ponad pięćdziesięcioma milionami sprzedanych płyt i blisko pięcioma miliardami przesłuchań swoich utworów w sieci. Grupa ma na koncie dwadzieścia trzy single które dotarły na szczyty list przebojów, w tym dziewiętnaście w zestawieniu „Billboard Hot 100”. Jej niezaprzeczalny sukces zaowocował ponad dwudziestoma sześcioma nagrodami, w tym Billboard Music Awards, American Music Awards, MTV Video Music Awards, MuchMusic Video Awards, People’s Choice Awards, JUNO Awards i wieloma innymi. Oprócz tego formacja odbyła dwanaście wyprzedanych tras koncertowych.