Najlepsze do tej pory albumy 2023 według Rolling Stone: Metallica, Foo Fighters i Iggy Pop to początek!

i

Autor: Materiały prasowe Najlepsze albumy pierwszych miesięcy 2023 roku według "Rolling Stone"

Najlepsze do tej pory albumy 2023 roku według "Rolling Stone": Metallica, Foo Fighters i Iggy Pop to początek!

2023-06-14 12:50

Za chwilę minie pierwsze sześć miesięcy 2023 roku. Choć nie minęło wcale dużo czasu, to rynek muzyczny nie może narzekać na braki pod względem premier - i to tych naprawdę dobrych. O pierwsze podsumowanie pokusił się już magazyn "Rolling Stone". Jego redaktorzy zdecydowali się wskazać najlepsze póki co albumy 2023 roku. Nie zabrakło wśród nich rockowych i metalowych pozycji!

Do końca 2023 roku zostało jeszcze sporo czasu - nie ma więc co liczyć na podsumowania? Błąd! Temu, co działo się na rynku muzycznym w pierwszych miesiącach obecnego roku, postanowili przyjrzeć się dziennikarze legendarnego magazynu "Rolling Stone". Redaktorzy stworzyli zestawienie aż osiemdziesięciu pięciu albumów, które ukazały się w okresie od stycznia do początku czerwca tego roku. Póki co nie pokusili się oni o stworzenie rankingu najlepszych wydawnictw, a lista przedstawiona jest w kolejności alfabetycznej.

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

Najlepsze (póki co) rockowe i metalowe albumy 2023 roku według "Rolling Stone"

Mamy dobre wieści dla fanów rocka, metalu i alternatywy - redaktorzy nie pominęli premier z naszych ulubionych gatunków. Docenione zostały najnowsze wydawnictwa nie tylko Metalliki, Foo Fighters, Iggy'ego Popa, ale także m.in. boygenius, Paramore, Fall Out Boy, a także Depeche Mode! Poniżej lista albumów, które mogą przypaść do gustu fanom cięższych brzmień, które znalazły się na liście "Rolling Stone".

Pełna lista jest dostępna pod linkiem.