Metallica i “The Amsterdam Sessions” - krótki pokaz już dziś trafi do streamingu!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti Występ Metalliki dostępny na Amazonie!

Metallica i “The Amsterdam Sessions” - kameralny pokaz już od dziś w streamingu!

2023-06-14 10:57

Metallica jest już w trakcie monumentalnej trasy "M72 World Tour", na której promuje swój najnowszy album. Występy, promujące "72 Seasons", który już wskazywany jest jako jeden z najlepszych albumów 2023 roku, przyciągają tłumy. Formacja przygotowała jednak dla swoich fanów kilka innych niespodzianek - jedna dotyczy streamingu!

Ostatnie miesiące Metallica z pewnością może zaliczyć do udanych. Świat bardzo entuzjastycznie zareagował na powrót formacji z nową muzyką, szczególnie, iż ta w końcu trafiła na wyczekiwany od siedmiu lat album i teraz prezentowana jest na światowej trasie. Panowie dają z siebie wszystko na trwającej "M72 World Tour", a fanów, którzy zdecydują się wziąć udział w jednym albo obu występach, czeka prawdziwy pokaz metalowej energii. Setlista, która zmienia się na każdym pokazie, obfituje nie tylko w najbardziej znane i doceniane utwory, ale także w kawałki z najnowszego 72 Seasons. Krążek już wskazywany jest jako jeden z najlepszych, jakie ukazały się do tej pory w 2023 roku, chociażby przez magazyn "Rolling Stone". 

ZOBACZ TAKŻE: Relacja z koncertów Metalliki w Hamburgu w ramach "M72 World Tour"

Metallica - pierwsze single z każdego albumu zespołu!

Kameralny pokaz Metalliki w streamingu!

Poza nową płytą i trasą zespół przygotował dla fanów sporo niespodzianek. Jedną z nich z pewnością jest zaplanowany na sierpień kinowy pokaz dwóch występów Metalliki. Mowa o pokazach z 19 i 21 sierpnia w Arlington w Teksasie, które będą specjalnie retransmitowane na całym świecie, w tym w Polsce. Lista kin, w jakich odbędzie się wydarzenie dostępna jest pod linkiem, dla nieco mniej cierpliwych mamy propozycję na środowy wieczór!

W środę 14 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego, na platformie Amazon Prime Music, odbędzie się pokaz "The Amsterdam Sessions”. Zespół zagrał kameralny występ specjalnie dla Amazona, a jego zapis audio trafił na Amazon Music właśnie 14 czerwca. Całość została także nagrana i to właśnie ten krótki, kameralny pokaz, na który złożyły się cztery utwory, będzie można zobaczyć już od godziny 18:00 na Amazon Prime Music. Oto lista utworów, jakie Metallika wykonała w ramach "The Amsterdam Sessions":

  1. Master Of Puppets
  2. Lux Æterna
  3. If Darkness Had A Son
  4. Nothing Else Matters

Nagranie z wykonania If Darkness Had A Son trafiło także na oficjalny kanał zespołu w serwisie YouTube.