Metallica otwiera 'czarną skrzynię', a w niej nieznane rzeczy z ich kariery

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=ANW2UnLhQvQ

Metallica otwiera 'czarną skrzynię', a w niej nieznane rzeczy z ich kariery

2021-11-17 14:08

Metallica ma na swoim koncie wiele sukcesów, a przez lata działalności, nazbierało się sporo pamiątek, które zachowały się pod postacią zdjęć i różnych rzeczy. Z okazji 40-lecia działalności, zespół postanowił otworzyć swoją 'czarną skrzynkę', gdzie jest pełno pamiątek.

Metallica przez lata działalności, nagromadziła sporą ilość pamiątek, które w większości znajdują się w ich słynnym garażu. Jest oczywiście sporo rzeczy, które członkowie zespołu trzymają w swoich domach. Mowa nie tylko o zdjęciach, ale również o instrumentach oraz elementach garderoby. Teraz wszystko zostanie zaprezentowane w formie specjalnej 'czarnej skrzynki'. O co dokładnie chodzi?

Co tam w środku gra - Metallica

Metallica otwiera 'czarną skrzynię', a w niej nieznane rzeczy z ich kariery

Jak napisał zespół:

Mamy szczęście, że możemy podróżować po całym świecie, poznawać znakomitych ludzi i robić rzeczy, o których marzyliśmy. A gdy grasz od 40 lat trochę uzbierałeś pamiątek. Nasza czwórka zebrała w swoich garażach i na strychach liczne pamiątki, fotografie, ubrania, rysunki i znacznie więcej. Zaczynając od „The Black Album Exhibition” The Black Box pozwoli zajrzeć w każdy etap naszej kariery od wczesnych lat 80. do lat dzisiejszych. Po latach w końcu otwieramy nasze kolekcje i pokazujemy najważniejsze i najwięcej dla nas znaczące przedmioty.

Raz w tygodniu, podczas specjalnego streamingu, fani będą mogli zobaczyć pamiątki oraz specjalne transmisje z archiwalnymi nagraniami. Wszystko znajdziecie na stronie metallicablackbox.com

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu