Megadeth

i

Autor: YouTube/screen z wideo

Wiadomości

Megadeth zagrał akustyczny koncert dla fanów... przed hotelem. Zobaczcie WIDEO

Fani, którzy koczowali przed hotelem w Argentynie, w którym zatrzymali się muzycy Megadeth, otrzymali od zespołu niespodziankę. Dave Mustaine i spółka postanowili bowiem zagrać dla nich akustyczny set.

Megadeth zagrał akustyczny koncert przed hotelem

Zespół Megadeth na początku kwietnia, w Ameryce Południowej, rozpoczął tegoroczne koncertowanie. Za muzykami już m.in. trzy występy w Buenos Aires. Chociaż, tak naprawdę, amerykańska formacja w stolicy Argentyny zagrała cztery razy. Dlaczego?

We wtorek, 16 kwietnia, muzycy wyszli do fanów zgromadzonych przed hotelem Madero w Buenos Aires, w którym spali, i postanowili zrobić im niespodziankę. Zagrali bowiem akustyczny set.

Megadeth - najsłynniejsze numery legendy thrash metalu / Eska Rock

Członkowie Megadeth wykonali łącznie trzy utwory: "Trust", "Angry Again" oraz "Symphony of Destruction". Fani byli wniebowzięci i chóralnie śpiewali wraz z zespołem. 

Tak wyglądał akustyczny koncert Megadeth dla fanów przed hotelem w Buenos Aires:

Megadeth ponownie w Polsce

Zespół do końca kwietnia będzie koncertował w Ameryce Łacińskiej. Później Dave Mustaine i spółka przeniosą się na Stary Kontynent. Tegoroczna trasa europejska obejmie także nasz kraj. 

Megadeth będzie jednym z trzech headlinerów nadchodzącej edycji Mystic Festivalu w Gdańsku. Grupa wystąpi 7 czerwca na głównej scenie. Przypomnijmy, że Mystic odbędzie się w dniach 5-8 czerwca na terenie Stoczni Cesarskiej. Na festiwalu, oprócz Megadeth, zagrają także m.in. Machine Head, Bring Me The Horizon, Bruce Dickinson, Kerry King, Accept czy Kreator. 

Oto 10 najlepszych utworów z metalem w tytule: