Marc Martel

i

Autor: youtube.com/MarcMartel

Marc Martel w Polsce! Wokalny sobowtór Freddiego Mercury'ego zaśpiewa przeboje Queen w trzech miastach

2022-05-30 10:04

Występował z Queen, ma głos jak Freddie Mercury i miliony odsłon na YouTube. Teraz przyleci do Polski, aby zaśpiewać największego przeboje legendarnej królowej i porwać tłumy swoim wyjątkowym show. Marc Martel, który zasłynął niesamowitym wykonaniem "Bohemian Rhapsody" zagra aż w trzech miastach. Sprawdźcie szczegóły.

Marc Martel w Polsce 2022 - kiedy i gdzie zagra wokalny sobowtór Freddiego Mercury'ego? Kanadyjski muzyk wyśpiewał sobie miliony wyświetleń w serwisie YouTube, wykonując m.in. przeboje legendarnej Królowej. Zauroczył słuchaczy swoją barwą głosu, która do złudzenia przypomina wokal Freddiego. Wielu typowało go nawet na wokalistę Queen, kiedy zespół poszukiwał frontmana na swoją trasę. Ostatecznie wybór padł jednak na Adama Lamberta. To jednak nie przeszkodziło Martelowi zagrać ze swoją ulubioną kapelą i kilka razy miał szansę wystąpić z nią na jednej scenie. Brian May i perkusista Roger Taylor mianowali go nawet solistą oficjalnego projektu tribute'owego The Queen Extravaganza. Wyjątkowa okazja na posłuchanie Marca na żywo pojawi się jeszcze latem 2022 roku. Muzyk przyleci do naszego kraju, by zaprezentować swoje wokalne umiejętności. Fani kultowej kapeli nie mogą tego przegapić!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Freddie Mercury stanął w Korei Południowej. Jak wygląda nowy pomnik wokalisty?

Co tam w środku gra? Nirvana

Marc Martel i The Queen Show w Polsce 2022 - daty koncertów, miejsca i bilety

Kanadyjski muzyk pojawi się z koncertem "The Queen Show" aż w trzech polskich miastach. Marc Martel zagra 4 lipca 2022 r. we Wrocławiu (Centrum Koncertowe A2), 5 lipca w Krakowie (Klub Studio) i 7 lipca w Warszawie (Progresja). Bilety na wydarzenie są już dostępne na stronie Eventim.

Sonda
Czy Marc Martel powinien śpiewać w Queen?