Måneskin wspominają spotkanie z Keithem Richardsem: “Nie mam pojęcia, kim jesteście”

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images/Materiały prasowe - fot. Tomasso Ottomano Jak wyglądało spotkanie Måneskin z Keithem Richardsem z The Rolling Stones?

Måneskin wspominają spotkanie z Keithem Richardsem: “Nie mam pojęcia, kim jesteście”

2023-01-31 11:02

20 stycznia na rynku ukazał się trzeci już studyjny album zespołu Måneskin. Krążek "RUSH!" bardzo dobrze radzi sobie na światowych listach przebojów i zbiera świetne recenzje krytyków. W ramach promocji krążka, grupa pojawiła się w popularnym amerykańskim programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon", w którym nie tylko wystąpiła, ale też opowiedziała o spotkaniach z największymi w branży.

Zespół Måneskin nie ustaje w próbach podboju międzynarodowego rynku. W piątek 20 stycznia ukazał się trzeci studyjny album grupy, pierwszy tak mocno promowany na ogólnoświatowym rynku. Krążek RUSH! od dnia premiery zbiera bardzo dobre opinie krytyków, zadebiutował na piątym miejscu brytyjskiej listy przebojów i zdobył szczyt w rodzimych dla zespołu Włoszech. Na chwilę obecną jednak wydawnictwo nie pojawiło się się żadnym z amerykańskich zestawień - może pomoże w tym fakt pojawiania się w tamtejszych popularnych programach? W ramach promocji krążka włoska formacja pojawiła się w programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon", gdzie wystąpiła, wraz z Tomem Morello, i zaprezentowała po raz pierwszy na żywo numer GOSSIP. Członkowie zespołu trochę też porozmawiali z prowadzącym i zdradzili szczegóły spotkania z prawdziwą legendą rockowego grania - grupą The Rolling Stones. 

Måneskin wspominają spotkanie z członkami The Rolling Stones

Grupa została zauważona przez lidera Stonesów, Micka Jaggera, który poprosił, by ta wystąpiła jako support przed występem The Rolling Stones w Las Vegas - działo się to raptem pół roku po zwycięstwie na Eurowizji. Damiano, Victoria, Thomas i Ethan powiedzieli, że cała sytuacja była dla nich niezwykle ważna - kontakt z wielkimi nazwiskami, pierwszy w karierze występ stadionowy. Członkowie Måneskin powiedzieli w wywiadzie, że Jagger był dla nich niezwykle miły, a co dla nich najważniejsze, znał ich muzykę. Nieco inaczej wyglądało spotkanie z gitarzystą Keithem Richardsem, który podczas spotkania z muzykami za kulisami powiedział, że... nie ma pojęcia kim są!

Co tam w środku gra? Keith Richards

A potem poznaliśmy Keitha Richardsa, a on był jak: "Nie wiem, kim do cholery jesteście, ale mówią mi, że jesteście dobrzy, więc…” A my powiedzieliśmy "Okej!" - powiedziała Victoria.

"Gracie na prawdziwych instrumentach, więc nie przestawajcie" powiedział nam i poszedł - dopowiedział Damiano.