Liam Gallagher

i

Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Wiadomości

Liam Gallagher zagra koncert w Lidlu? Sieć supermarketów szybko odpowiedziała

Hala w Manchesterze, w której w czerwcu kilka koncertów ma zagrać Liam Gallagher, mierzy się obecnie z "problemami technicznymi". Wokalista w swój charakterystyczny sposób odpowiedział na pytanie jednego z internautów, czy ma plan awaryjny, jeśli jego występy nie mogłyby się tam odbyć.

Liam Gallagher zagra koncert w Lidlu?

Liam Gallagher będzie świętował w tym roku 30-lecie wydania "Definitely Maybe", debiutanckiego albumu Oasis, na koncertach. Muzyk ma m.in. zaplanowane w czerwcu cztery występy w Co-Op Live Arena w Manchesterze. Ostatnio jednak wspomniana hala widowiskowo-sportowa musiała odwoływać koncerty z powodu "problemów technicznych". Do skutku nie doszły chociażby występy Olivii Rodrigo. 

Od tej piosenki zaczął się rock'n'roll? Historia powstania utworu "Maybelline"

Prawdopodobnie jednak ze wszystkimi kłopotami udało się uporać przed pierwszym koncertem Liama Gallaghera, który odbędzie się 15 czerwca. Jeden z internautów, czysto hipotetycznie, zapytał wokalistę na portalu X (dawniej Twitter), czy gdyby jego koncerty nie mogły dojść do skutku w tym miejscu, miałby jakiś plan awaryjny.

Liam odparł, że owszem, ponieważ zagrałby w... Lidlu. 

Pomysł szybko podłapali przedstawiciele niemieckiej sieci supermarketów. Zapewnili, że chętnie przyjmą Gallaghera. I zaproponowali również... setlistę koncertu i utwory w stylu "Champagne Superoffer", "Don’t Look Back in Hanger" czy "Super(market) Sonic". 

Riffy tych utworów najczęściej wyszukują gitarzyści w sieci: