Lepiej nie podpadać Bruce'owi Dickinsonowi - muzyk WŁASNORĘCZNIE ściągnął fana, który wtargnął na scenę!

i

Autor: Screen z YouTube/Natasha Rhodes Bruce Dickinson ostro z fanem, który wtargnął na scenę

Lepiej nie podpadać Bruce'owi Dickinsonowi - muzyk WŁASNORĘCZNIE ściągnął fana, który wtargnął na scenę!

2022-10-14 10:56

Co tu dużo mówić - Bruce się nie patyczkuje! Kilka miesięcy temu pisaliśmy o jego ostrej reakcji na zachowanie fana, który podczas koncertu w Atenach odpalił racę. Teraz wokalista znów musiał uporać się z niesfornym wielbicielem, który dosłownie wtargnął na scenę podczas występu Iron Maiden w Kalifornii - i zrobił to, własnoręcznie!

O tym, że Bruce'owi Dickinsonowi lepiej nie podpadać przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. 16 lipca, podczas koncertu Iron Maiden w Atenach, doszło do dość niebezpiecznej sytuacji - tuż po rozpoczęciu numeru Number of the Beast jeden z uczestników odpalił racę. Wokalista w bardzo ostrych i dosadnych słowach zwrócił się wtedy do fana, gdyż przestraszył się, że dym z flary może negatywnie wpłynąć na jego głos. Na kolejnych przystankach na trasie "Legacy of the Beast Tour” było już spokojnie, aż do występu w Anaheim, w Kalifornii.

Bruce Dickinson WŁASNORĘCZNIE "usuwa" fana ze sceny

Do incydentu doszło na sam koniec koncertu. Podczas śpiewania numeru Aces High, który zamyka setlistę, na scenę wtargnął fan, któremu najwyraźniej bardzo udzieliła się energetyczna atmosfera występu. Sytuacja ta nie spodobała się Bruce'owi, który przywołał mężczyznę do siebie, a następnie dosłownie złapał go za fraki i własnoręcznie ściągnął ze sceny, przekazując wprost w ręce ochrony, która zajęła się cwaniakiem. Co ciekawe, Dickinson ani na chwilę nie wyszedł z roli - ba! - nawet nie przestał śpiewać. Zobacz cały incydent na nagraniu!

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku!

Już 27 października zespół oficjalnie zamknie etap "Legacy of the Beast Tour", da sobie chwilę na regenerację, a już w czerwcu rozpocznie następną trasę! W ramach "The Future Past Tour" Panowie ponownie zawitają do Polski! Już 13 czerwca 2023 roku grupa pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie, by pokazać, jakie punkty wspólne widzą między wydaną w 1986 roku płytą Somewhere in Time, a krążkiem Senjutsu, który ukazał się w 2020 roku. W piątek 14 października ruszyła sprzedaż ogólna biletów.