Laura Cox z ostatnim przedsmakiem przed premierą albumu Head Above Water

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel Laury Cox

Laura Cox z ostatnim przedsmakiem przed premierą albumu "Head Above Water"

2023-01-13 16:40

Laura Cox zaserwowała właśnie ostatni przedsmak przed premierą albumu „Head Above Water”, który ukaże się już za tydzień, 20 stycznia.

„Wiser” to idealny zwiastun nadchodzącego albumu Laury Cox. Pełen energii utwór odzwierciedla różnorodność nowej płyty, która jest głośna, dzika, a jednocześnie spokojna, pełna ciepła i melodii. Jest jak dynamiczna kolejka górska pełna zabawnych zwrotów akcji, gitarowych solówek i klasycznych rockowych momentów.

Laura Cox korzysta z klasyki, a jednocześnie wyznacza nowe standardy. „Mądrzejsza, starsza, mądrzejsza i silniejsza” to słowa, które opisują rozwój osobisty i muzyczny Laury.

W towarzyszącym piosence teledysku Laura Cox zabiera nas w podróż w czasie na taneczne parkiety lat 80., jednocześnie nie pozostawia złudzeń co do swoich umiejętności gry na instrumencie.

Nadchodzi nowy album Laury Cox

Płyta „Head Above Water” zawiera 11 świetnych rockowych utworów. Album został nagrany w ICP Studios w Brukseli przez Erwina Autrique i zmasterowany przez wielokrotnego zdobywcę GRAMMY, Teda Jensena (Eagles, Norah Jones, Green Day).

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica